Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem patologiarol...

Tudnátok nekem patologiarol szóló horrorfilmeket írni?

Figyelt kérdés

Mindenkepp olyan erdekel ami tenylegesen errol szól es nem csak 1-2 jelenet játszódik ott


Leírok párat amiket én láttam hátha segítek azoknak akik ilyet keresnek és ezeken kívül várok tőletek olyat amit én még nem láttam,előre is köszönöm


Éjféli játszma

A boncolás

A halott túlélő

Hannah Grace holtteste

A boncasztal

Éjjeli őr a hullaházba

A halál után


2021. jan. 19. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Awake,


Cleaner,

2021. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szadista filmekre gondolsz, ahol pl műtenek? Grotesque (2009, japán film) Elég durva, erős idegzetűeknek.

[link]

2021. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy kínai film, bioterror, vegyi fegyverek, kínzás, embertelen műtétek, emberkísérletekről szól, erős idegzetűeknek (sajnos gyerekek is vannak benne). Több országban betiltották.

Hei Tai Yang 731 _ (1988)

(Angol címe: Men Behind the Sun)

[link]

2021. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Corpse Party (2015) japán live action (A live action: animéből készült élőszereplős változat.) Ez részben lélektani horror, részben -nem végig- testi szadizmus. Nem a kedvencem, egy próbát megér, hátha neked bejön.
2021. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddig írtakat. Mindegyikbe belefogok pillantani mindenkepp es amiket tudok meg is nezem :) (lenyeges hogy neten megtaláljam mert sajnos filmet letolteni nem tudok) 😳😥
2021. jan. 20. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!