Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A három közül melyik "szuperhő...

A három közül melyik "szuperhős" színésznő rendelkezik jobb izomzattal? Gal Gadot (Wonder Woman), Brie Larson (Marvel kapitány) vagy Scarlett Johansson (Fekete Özvegy)?

Figyelt kérdés
Melyiküket pumpálták ki jobban a filmszerepre? Így szemre egyik gebébb mint a másik.

2021. jan. 19. 13:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem sértődtem meg rajta. Ezt nem tudom, hogy honnan szedted. Te vagy az, aki besértődött, mert itt hisztizel a válaszomon.
2021. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hé, nem én mondom a "mindenki"-re azt hogy szexista és homofób.
2021. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A kijelentésre mondtam, hogy szexista vagy homofób, nem pedig mindenkire. Van különbség személyek vagy mindenki és kijelentések között.
2021. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A kijelentésre, amit mindenkire vonatkoztattam, nem csak egy nemre? És te ebből levetted hogy én csak is kizárólag a férfiakra gondolok -amit amúgy egy szóval nem írtam le?
2021. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, arra.
2021. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Logika lvl 500 😂
2021. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
xD
2021. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem szemre mind3 jól néz ki. Özvegyen kívül természetfeletti erejük van bőven, szóval szerintem oly mind1. Valahol biztos le van írva, nem olvastam képregényeket, de rosszabb alakkal is boldogulnának, max nem lennének erejük teljében. Persze lehetne, hogy edzenek, de így is bőven boldogulnak. Superman se azért erős, mert izmos :D


Black Widow nekem ott vérzik, hogy bármely bosszúállók filmben legtöbb esetben elsőként halálozna el és azon még az edzés se segít. Nem az ő szintje semmiképp. Ezenkívül szerintem rendben. Sok esetben saját súlyát használja, ha az nem is sok, jól használva bőven elegendő, hogy földre vigyen valakit.


De mint mondtam, nekem mindegyik tetszik alakra, így lehet emiatt se problémám :D

2021. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor már Yelena (Florence Pugh) fizikumra sokkal masszívabb.
2021. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!