Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök Az...

Ki a kedvenc szereplőtök Az internátusból?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 20:03
A kérdező szavazást indított:
Carlos (Fermin)
Paula és Evelin
Lukas
Julia
Marcos
Ivan
6 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha pedig valaki más, írjatok ide bátran! Az én kedvencem Carlos volt :). Illetve ismertek Az internátushoz hasonló sorozatokat?
2021. jan. 21. 20:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem ezt a sorozatot. Hasonló még az Anubisz házának rejtélyei. :)
2021. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SPOILER, NE OLVASSA, AKI NEM NÉZTE MÉG A SOROZATOT!!!


Eva történetét érdekesnek találtam. Camilo háttértörténetét is.


Szerintem mindkettőt jobban kidolgozhatták volna. A hatodik évadban kevesebb dráma kellett volna Iván és Julia között és több Eva meg Camilo.


Annak, hogy egy szerelmespár összeveszett és nem tud kibékülni, de úgyis tudjuk hogy kibékülnek és lám ki is békülnek, több figyelmet fordítottak, mint, amire szerintem kellett volna.


Szerintem Camilo háttértörténetét csak a hatodik évadban kellett volna bemutatni, amikor ott bolyong az erdőben összeégve és cserbenhagyva azok által akikkel kb hatvan évig együtt dolgozott.


Akkor visszagondolhatott volna arra, hogy honnan indult, hogyan kezdődött minden.


Mivel valahol a 2. vagy 3. évadban amikor Irene ott van Camiloéknál fogságba és egyszer amikor nézték Irenet kamerán, megsimogatta Camilo a képernyőt, hogy "Tökéletes", simán kinézném azt is, hogy Camilo és Eva (akinek a klónja Irene) még ismerték is egymást az árvaházban.


Simán bemutathatták volna, hogy Camilo kijut Spanyolországba és az árvaházban próbálja megszokni az új életét, de nagyon fél az elején, bepisil az ágyába, sírdogál esténként, nem találja a helyét és ott van Eva aki segíti őt, megérti őt, mert ő is Németországból szökött ki, szóval közel kerülnek egymáshoz, Camilo Evának hála kezdi el elfogadni az új környezetet és kialakul egy gyerekszerelem, majd Eva egy nap eltűnik, majd kinyomozza, hogy lefagyasztották és beteg Eva és valahogy ezért lesz fontos neki az Iker projekt, esetleg azért is, mert Joaquint tiszteli, mert úgy viszonyul Camilohoz mintha az apja lenne, átsegíti Eva elvesztésén, segíti a tanulmányaiban és lesznek apa-fiú programjaik.


Aztán most már eltelt úgy 60 év, Joaquin, aki nem hagyta volna őt cserben, halott, az emberek akiket a barátjának hitt éveken át, becsapták őt, hagyták volna őt meghalni is, amikor ő annyi mindent megtett értük és átgondolja azt is, hogy bár szerette Evat, de itt az ideje őt elengedni, ő sem biztos, hogy örülne, ha egy másik időszakban ébredne, ahol az apja már idős, a barátai is idősek, új környezetben van, elfogadja, hogy Eva meghalt 1945-ben és tönkreteszi a gépet ami meggyógyítaná.


Na ez már egy szépen kidolgozott háttértörténet lenne.


De az, hogy Camilo kivitt egy könyvet Spanyolországba aztán ott is maradt, meg Eva beteg volt és lefagyasztották ez így önmagában nem kielégítő.


Egyszerűen tényleg ezt éreztem, hogy a háttérszereplőknek érdekesebb a története, de nincs kidolgozva,a főszereplőknek meg NINCS történetük, és már csak kaparnak valami uán, hogy azon "izgulhassanak" az emberek.


A 7. évad már ebből a szempontból egy vicc. Semmi izgalmas háttértörténet, csak annyi van, hogy karantén és ki akarnak jutni, meg az emberek azon izgulnak, hogy Ivan mondja el Juliának hogy Alzheirmeres a gyógyszertől amit kapnak (ezt se értem, hogy ha Ivan agya roncsolódott a gyógyszertől amit kaptak hogyan jön helyre; ha az agy károsul, az úgy marad, de ez most mellékes). Tehát lényegében ezen izgul mindenki, hogy Ivan mondjon valamit, ami tényleg komoly probléma lenne, ha nem lenne hangszála...

2021. nov. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Carolina
2022. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!