Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok erről marvel fanok?

Mit gondoltok erről marvel fanok?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 24. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Asszem mára elég az internetből...
2021. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ostobaság és nem kell mindenbe belelátni valamit. Nat az egész napot harccal és futással töltötte, lehet rosszul is volt. Ilyenkor a legtöbb ember vagy hasát fogja, vagy az oldalát.

Steve egyértelműen barátként kezeli Nat-et, hiszen Peggy-n nem lépett túl és amikor igen, Sharon felé kezdett érdeklődni. Semmivel sem volt közelibb viszonyban hozzá, mint teszem azt Tony vagy Clint.

Ha szeretnéd Steve és Natasha gyerekét látni, akkor nézd meg a James Rogers (Bucky után elnevezve) a Next Avengers: Heroes of Tomorrow című animációs filmből.

2021. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy gondolatmenetre azért kíváncsi lennék, hogy ez mégis hogyan, mikor és miért következett volna be...
2021. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Angolul se tudok XD
2021. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Röviden: a videó egy Steve-Natasha ship, ami azt pedzegeti hogy mi van ha Natasha mégse volt steril, és a Végtelen háborúban amikor a hasához kap az azért van mert gyereket várt Steve-től és akkor "tüntette el" a gyereküket Thanos csettintése. Nagy vonalakban ennyi. Engem érdekelne honnét ez a teória, sok alapja nincs.
2021. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy lefordítottad!!

Érdekes, én észre se vettem ezeket.

2021. jan. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Anonim24092006 ***** válasza:
100%
Nem tudom...Lehet benne valami.
2021. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet alapja
2021. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!