Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A legutóbbi 3 film ami "hűha"...

A legutóbbi 3 film ami "hűha" érzést váltott ki nálad? Csak hogy legyen miből válogatnom :D

Figyelt kérdés

#film, rendkívűli, élmény
2021. jan. 26. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Handjob cabin 2.
2021. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Promising young woman

The wolf of Snow Hollow

The vast of night

2021. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tenet = hűha ez de nagy hype

O que arde = hűha ez nagyon erős volt lelkileg

Újratervezés = hűha! Magyarok isteni filmeket tudnak csinálni! Még akkor is, ha ez rövid film.

2021. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
MArvel filmek - hűha ezért a szrért van oda a sok 10 éves?
2021. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos rég láttam olyan igazán hűha filmet, kevés is van. Talán ami moziban utoljára megfogott, bár sajnos tipikusan az a film, ami csak elsőre üt. -> Végjáték (Ender's Game)


Nekem még hűha volt a Fegyvertelen katona


Pl az Éhezők viadala első rész, az újdonság varázsával elsőre moziban szintén hűha volt, nem is kicsit, így utólag, meg sokadszorra nézve, az sem hűha, de akkor ott... hát ritkán tapasztaltam síri csendet film alatt :D



Horrorban volt még hűha a Mártírok... na ez volt az első olyan film, aminek a hatása alatt álltam két hétig. Az eleje tök átlagos horror, aztán a végére, maga a sztory úgy elvitt, hogy ihaj.


A kérdés, hogy milyen hűha és milyen műfajból kell? :D Van a hűha, de szar volt, meg a hűha, levegőt nem vettem a film csúcspontján. Van ami csak moziban hűha, és van amihez lelkiállapot is kell :)

2021. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami legutóbb hűha érzést váltott ki az a sodródás volt
2021. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Az a vicc, hogy sajnos nem volt ilyen a közelmultban :(
2021. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

The Devil All the Time - Összetett történet, síma rendezés, jó színészek, kameraman nagyon érti a dolgát, végig lekötötte a figyelmemet.


Visszatérés Epipóba - Végre! Valaki mer beszélni erről nagyközönség előtt! Hűha a nagyközönség szinte semmit sem értett meg belőle!


Chernobyl sorozat - Hűha! Ez hiánypótló volt!


El hoyo - Hűha! Erős kép a társadalomról! Nagyon ott van. Főleg így pandémia alatt. Aki teheti elvesz akkor is, ha neki nem kell, a többi meg dögöljön meg, ahol tud. Hétköznapok egy-az-egyben.


Midsommar - Hűha! Ez aztán nyers! Ez aztán szakrális! Ez aztán fura mód úgy éri el a borzongást, hogy lehet azonosulni azzal, amivel nem hittem volna!


Foglyok - Utolsó kép spoileres: Mindenki fogoly, talán a következő generáció már nem lesz az. Jelentem a jelen Magyarországából, a következő generáció ugyan úgy fogoly és a politika ezt kihasználja.


1917 - Hűha! Összesen 7 snittet számoltam. Végre! Végre! Végre! Valaki filmezni is tud, nem csak videó klipet készíteni! Végre vannak nagy totálok, és hosszú snittek! Végre! Ez MOZI! Ez megéri az 1181 inch-es mozivászon!


The King - Hűha! Végre nem csak a heroikus és közhelyes középkor van romantikusan ábrázolva, hanem egy picit megközelítették a valóságot! Aztán hűha! Ugyan így szóltam vissza a főnöknek, engem nem hadvezérnek nevezett ki, hanem kirúgandónak.

2021. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai szépség

Éjjeli féreg

Eden Lake

2021. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Felkészülés meghatározatlan ideig tartó együttlétre - Hűha, ez a csupán korrekten megvalósított Kieslowski-utánérzés az amit ennyire felkaptak? Stork Natasa azért jól játszott.


An Elephant Sitting Still - Hűha, Hu Bo mindössze 28 évesen képes volt ilyen zseniális filmet összehozni, amin ráadásul a Tarr Bélától tanult fogások mellett végig érezni lehet saját egyéniségét is? Szegény srác egyértelműen az egyik legnagyobb vesztesége a modern filmművészetnek.


A Hidden Life - Hűha, Terrence Malick képes volt ismét jó filmet rendezni, a 2011-es Az élet fája óta először!

2021. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!