Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb ship? (Harry...

Melyik a jobb ship? (Harry Potter)

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Drinny (Draco + Ginny)
Dramione (Draco + Hermione)
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyiknek sincs sok értelme, de akkor inkább Drinny, szerintem érdekesebb történetet ki lehet hozni belőle.
2021. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nincs olyan, hogy jobb ship. Legfeljebb azt kérdezheted, hogy "Nektek melyik ship tetszik jobban?"
2021. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Harry & hermione
2021. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Voldemort x Hermione

illetve a kedvencem

Dobby x Teszlek Süveg

2021. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Mint a shipek kb 95%-nak: semelyiknek sincs értelme.
2021. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Balázs98765432100123 ***** válasza:
100%
Ez a Draco + Hermione olyan rossz elképzelés. Egy értelmes, okos, kedves, mugli születésű (ha úgy tetszik sárvérű) lány miért foglalkozna ilyen téren egy vele rosszakaratú, rosszmájú "aranyvérűvel", aki az évek folyamán egyyszer sem volt kedves hozzá. A két karakter a történet alapján úgy elüt egymástól, hogy csak na. Ginny-s sztorival is hasonló az eset. Egy dolgot nem értek, hogy Harryt miért Ginnyvel hozta össze Rowling annyira nem is tudom kicsinyes, hogy legjobb barátjának a húga. Ha Cho-val vagy Luna-val jött volna össze sokkal szebb kerekebb történet alakult volna ki szerintem. (De ez az én véleményem szóval no hate)
2021. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, egyik shipet sem preferálom. Tudom, hogy mostanság nagy divat, főleg a Dramione, de... Nekem nem tetszik, na. A Drinnynek már kicsit több értelme van, de nekem az sem fér össze. Egyébként nekem tetszik a Hinny, szerintem jó, hogy Rowling így írta meg.
2021. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!