Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kínos, ha elkezdtem újranézni...

Kínos, ha elkezdtem újranézni a Violettát?18l

Figyelt kérdés

Mostanában szembe jött velem YouTubeon egy pár zene a sorozatból, és eszembe jutott, hogy de imádtam régen, így elkezdtem újranézni.

Ez kínos?



2021. jan. 30. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez gáz ennyi idősen
Nem gáz
49 szavazat
 1/10 anonim válasza:
94%
Nézz meg pár részt ha leköt. Úgyse fogja megtudni senki se.:D
2021. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik nézd, ne azzal foglalkozz hogy ki mit gondol.
2021. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
69%
Én azt se tudom, h mi az, szóval nem gàz 😂😅
2021. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy évvel vagyok idősebb nálad, sose szerettem, de nem tartom gáznak. Én a múltkor Hannah Montanát néztem, de simán jöhet bármilyen mese, vagy ilyesmi kis lightos film. Kicsit sem tartom gáznak. Miért lenne az? Miért kéne szégyellni? Másnak nem tetszik, oké, nekem meg az nem tetszik, amit ő néz. Neki sem kell szégyenkeznie. Mindenki nézze, amit szeret, ne azt lesse, hol tud belekötni a másikba.
2021. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak, ha Neked tetszik, akkor nézd meg újra!
2021. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Én is 18 vagy,bár nem nézem újra.Én azt nem értem hogy tudod most elviselni?😂 Nekem pont most tűnik fel a fogyis tánc,meg az állandó felesleges kívételezés és a hiszti.Amikor egy este 2020-ban egyszer csak bejött a tv-n a Disney-n és eszembe jutott mennyire szerettem felsősként,még anya is volt hogy nézte,és így megnéztem egy részt,és tök ideges lettem😂 Akkor sem gondoltam nagy színészi játékra,de így ennyi év után látva,hát jézusom,mintha drogosan néztem volna annó😳 (mondjuk akkor ez egy végre nagyon normális sorozatnak számított meg lekötött)
2021. febr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
18 éves vagyok es mar hete neztem újra en is. Tobb részt kihagytam es mindig belepörgettem, de annyira jó nosztalgia volt.
2021. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én ehyenesen imádtam a violetát

De én úgyan kisebb vagyok de szerintem nem gáz ha újra nézed legalább kicsit nosztalgiázol

2021. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mért lenne gáz? Dehogyis. Én 20 vagyok, és imádom hallgatni a dalokat, szoktam régi disney sorozatokat is nezni. Csinald ami jol esik, ne is foglalkozz senki velemenyevel.
2021. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Azt nézel, amit csak szeretnél.
2022. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!