Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a jobb ilyenkor? Próbálni...

Mi a jobb ilyenkor? Próbálni elfelejteni vagy újranézni részeket?

Figyelt kérdés
Egy sorinak pár nap alatt megnéztem az összes részét, és csak szeptemberben indul a következő évad :( Emiatt most nagyon lehangolt vagyok. Annyira imádom :(

2021. jan. 21. 10:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez is a vírus miatt van... Ha nem lett volna, akkor tavaly ősszel premierezett volna az évad, de így amúgy két év szünet van a két évad között :(
2021. jan. 21. 10:24
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi.

Vagy nézd újra, vagy keress mást :) Egy új jó sorozat mindig feledteti az előzőt :)


Én nem szeretem ilyen hamar újra nézni a sorikat, még túl friss, jobb szeretem mikor már kicsit feledésbe merült újra nézni, mondjuk évente :D

2021. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel, mert én is ilyen sorozat fanatikus vagyok, és nekem is most van egy sorozat amiért oda meg vissza vagyok. Én megvárom amíg kicsit elfelejtem a történéseket, és akkor nézem majd vissza, ja és én most fejeztem be az egész sorozatot. Nekem is volt egy évadszünet, és akkor úgy voltam vele, hogy akkor is kivártam a következő évadot, mert mégis jobb úgy újranézni valamit, ha már lezártad, ha már végleg befejezted. Én most még várok egy kicsit, és kb júliusra gondoltam, hogy akkor nézném újra. Addig meg felejtek belőle dolgokat (már ha tudok, mert állandóan azon agyalok amik történtek benne, így meg nem tudok felejteni), nézek más sorozatokat addig amik elterelik a figyelmemet, és várom, hogy újranézzem. Azért is jó, ha minél többet vársz vele, mert akkor minél több dolgot fogsz elfelejteni belőle, és így élvezetes lesz másodjára is.
2021. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy nézd ujra soraztbaráton ha fent van
2021. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, addig meg amíg jön a köv. évad beszéld ki valakivel, nekem az sokat segített, hogy itt gyakorin találtam embereket akikkel ki tudtam beszélni a "rajongásomat" és akkor egy kicsit csillapodott bennem ez. Meg még úgy voltam vele, hogy amíg vártam a köv. évadra az évadszünetben, tényleg csak azon a sorozaton járt az eszem, de még a suliban is. Úgy voltam vele, hogy adtam magamnak 2 hónapot, és ha utána még mindig csak az járt volna az eszemben, akkor visszanéztem volna még a köv. évad előtt. De aztán elmúlt, és egyre kevesebbet gondoltam rá, így nem került rá sor, hogy a következő évad előtt visszanézzem. De ha nem szeretnéd azonnal visszanézni akkor te is várj egy kicsit, hátha csillapodik a rajongásod.


Amúgy melyik sorozatról van szó?

2021. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom el, túl kínos lenne xD
2021. jan. 21. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Naa miért?


Bevallom én is nézek dedós sorikat

17 éves létemre..

2021. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztos a The Walking Dead. Most nagyon lehúzzák, be se mered vallani. Pedig az utolsó évad eléggé feljött az előző párhoz képest, én is nézem még.

Én újra szoktam nézni pár részt, de mostanában inkább mást nézek, ha hiányzik is, mondjuk hasonló témában.

2021. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mióta Rick-kel történt az a dolog nem nézem :c
2021. jan. 22. 12:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem amikor először elkezdtem sorozatokat nézni akkor konkrétan depressziós voltam h vége lett. (Most ezt ne gondoljátok teljesen komolyan) és utána kb fél év telt el és akkor hirtelen elkezdtem soeozatokat nézni ezerrel. Így gyakorlatilag nincs "időm" szomormodni ha vége.


Amúgy ez az egész sorozatos dolog először a marvel filmekkel volt, és bevallom h ennek már jó ideje de még mindig "fáj" , pláne h meghalt a kedvenc karakterem ami nem segített túl sokat a dolgokon. Gyakorlatilag úgy gyászoltam mintha a legjobb barátom lett volna.

Aztán a stranger thingsel volt ez, néhány honapra rá és utána telt el fél év és akkor kezdtem megnézni mindent is.

2021. ápr. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!