Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki volt a kedvencetek Ted...

Ki volt a kedvencetek Ted Mosby barátnői közül, és kit utáltatok legjobban?

Figyelt kérdés
Az én kedvencem Victoria, a legjobban pedig Karent utáltam.

2021. febr. 3. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tracy

Karent látva húzódtam hátrébb képernyőtől

2021. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Tracy a kedvenc egyértelműen, tökéletes Tednek. Ő utána Victoria, majd Stella, de a többi kapcsolata mind toxikusnak mondható, bár Stella is egy kis dög volt, mint az utólag kiderült.


Fuu, kit utáltam legjobban, nehéz. Én senkit sem utáltam valamiért, de Karen stílusa bicskanyitogató, illetve Jeanette és Bla-Bla is klinikak esetek, de rajtuk jót mulatt mondjuk :D

2021. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ja, előző vagyom, én Robint kifejezetten utálom, elég irritáló karakter és pláne a Teddel való viszonyakor jön ez elő, abszolút rossz döntés.
2021. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Bocsi, javítok: klinikai esetek*, mulattam*
2021. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Victoria volt a kedvenc akit utáltam az Stella ő verte át a legjobban sztem

Robin is bejött az utólsó évadig ill részig mivel dobta ezt a ha ló nincs jó a szamár is

Mint nő az Zoé meg az ananászos csak :-)

2021. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Nekem a kedvencem Tracy, Victoria.

Akit nagyon utáltam, nekem elsők között Zoé van annyira unszimpatikus, hogy egész kapcsolatuk alatt keresztbe akart tenni Tednek.... aztán a végén mikor elveszíti a pert úgy vonul el mint egy elkényeztetett kislány aki nem kapta meg azt amit akart. A kapitány túlságosan elkényeztette szerintem :D

2021. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Katie Holmestol is kivoltam...


Amikor betette a zenet, hogy az szexi, aztan kiakadt, hogy hat poenkodott csak, hogy hihette ezt el Ted..hudevicces volt. Ja, nem. Bena volt nagyon.

2021. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Stellla, imádom a kis szőkét! De igazából a színésznőért vagyok odáig. A Dokikban is nagyon jóóó :D


#elfogultrajongóvagyok. :D

2021. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Jeanette-et utáltam a legjobban, mert őrült volt.

A kedvencem, ha úgy nézzük, hogy végül vele jött össze ted és végig egyértelműen ő volt neki az igazi akkor Robin, ha úgy nézzük, hogy ha nem hal meg, ő lett volna az igazi, akkor a felesége Tracy, viszont van egy harmadik kedvencem is, Zoe, akivel kapcsolatban kicsit elfogult vagyok, mert a megszemélyesítője, Jennifer Morrison egy másik nagy kedvencemben, az Egyszer volt hol nem volt-ban a főszereplőt Emma Swan-t játsza...

2021. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
De, ha konkrétan egy kedvencet kell választani, akkor csak is Robin.
2021. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!