Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmekből mely jelenete...

Milyen filmekből mely jelenetek azok, amiken mindig sírtok, ha látjátok, és miért?

Figyelt kérdés

Nekem kettő ilyen ikonikus van:


-A koronázási jelenet a Narniából, mert a Nyugati Kultúra hagyományos értékeinek legőszíntébb kifejezése


-A Titanicból, amikor Leonardo megcsinálja a rajzot Kate-ről, majd a kocsiban szexelnek, mert tudom, hogy ez az utolsó estéje az úgynevezett "Belle Époque"-nak. Másnap reggelre mindenki tudomást szerez a világon Titanic elsüllyedéséről, megrendül az emberek optimista hite a tudomány és a technika fejlődésében, majd következnek az Első Világháború borzalmai.



2021. febr. 4. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lopott idő, SPOILER >> mikor az anya és fia futnak egymáshoz, hogy adjon időt és pont nem sikerül << SPOILER. Belőlem ez váltotta ki a legmélyebb szomorúságot és sírást. Egyszer láttam, képtelen vagyok újranézni.
2021. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

A.I. - Mesterséges Értelem. Amikor David anyjának klónja meghal.


Legendás Állatok és Megfigyelésük. Amikor Jacob kilép az esőbe, és mindent csodát elfelejt amit a varázsvilágban látott.



Kérdező, a Titanic filmről olvastam egy külföldi fórumon egyszer egy hasonló elemzést, hogy amikor sírnak az emberek a hajó elsüllyedését látva, valójában nem csak az embereket meg a Titanicot síratják, hanem a 19. századot is, sőt egyes középkori értékeket is, amik egészen az 1. világháborúig fennmaradtak.

2021. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A távkapcsból a vége

Mikor megáll az idő és Adam sandler elbucsuzik az apjától

Mindig megsirat

2021. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy pont a Titanicot írtad, mert a nekem is az egyik az. De az a helyzet, hogy nem mindig ugyanaz a jelenet hat meg. Konkrétan volt olyan, hogy a film első másodpercei alatt elsírtam magam, mert már rég láttam a filmet és ugye az elején egyből felcsendül a zenéje. Általában amikor Rose visszaugrik a csónakból, illetve amikor bemutatkozik a mentőhajón, hogy Dawson, Rosa Dawson, akkor szoktam elérzékenyülni.


A Szilaj animációs filmen mindig sírtam eddig, de már évek óta nem láttam, mert túlzottan megérintett mindig. Több részén is sírtam már, szerintem legalább 5-6 jelenetnél is. De majd valamikor újra megnézem.


A Csillagainkban a hiba filmen, amikor búcsú próbát tartanak azt hiszem, mert tudják, hogy mi fog következni hamarosan. Azóta sem néztem újra a filmet, életemben nem hatódtam meg annyira filmen, mint akkor. Az nem is a film vége, de onnantól konkrétan a legvégéig sírtam. Nem emlékszem, hogy az hány perc.


A Last Vegas filmen, amikor azt meséli a fiatal csajnak az öreg (nem jutnak eszembe a nevek), hogy, ha nem tudja megosztani a feleségével, hogy valami fantasztikus dolog történt vele, akkor az nem is olyan fantasztikus.


Marley meg én-ben, amikor a kutyáról beszél az állatorvosnak, hogy ő nem egy átlagos kutya.

2021. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Soha nem nézek meg többször egy filmet, kivéve a kedvencemet.

A Marley meg én-ben én is sírtam azon a jeleneten :')

2021. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyűrűk ura - "My Friends, you bow to no one."

Avatar TLA - "Little Soldier Boy"

2021. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!