Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a kedvenc filmes kajáitok,...

Mik a kedvenc filmes kajáitok, amiket szerettek csipegetni filmnézés közben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 10:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Ami épp van 😂😅
2021. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Corn Flakes-et szoktam ropogtatni,vagy szotyizok,esetleg mogyoró.
2021. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%

Szeretek az ételre fókuszálni, amikor eszem.

Szeretek a filmre figyelni, amikor filmezek.

Nem szeretem keverni a kettőt.

Azt meg végkép nem szerettem, hogy a Corvin moziban néhányan szórakozásból dobálták a kukoricát másokra film közben és ott csámcsogtak mellettem.


Corn Flakes ropogtatással azért lehet pár érdekes élményt szerezni azoknak, akik mellettem ülnek :)

Én majd fokhamgyás pirítóst fogok vinni moziba, meg vaddisznó pörköltet hagymás krumplival és pálpusztai öntettel.

2021. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Chips,csoki
2021. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
A sör.
2021. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%

Indul a szimpátia lepontozás. Mindenki, akivel nem értesz egyet leponorozod, mert nem vagy képes arra az alapvető emberi tulajdonságra, hogy elfogadd, nem vagyunk egyformák és megértsed, hogy egy téma nem attól lesz kibeszélve, hogy tetszik-nem-tetszik, hanem attól, hogy minden oldal képviselteti magát és akkor lesz teljes a kép, ha ott van minden nézőpont. A megismerés számodra nem érték, nem hasznos. Ezért lepontozol mindenkit, akivel azonosulni képtelen vagy.


Szeretnék gratulálni.

2021. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam se fel-se le. Ne engem szidj.
2021. febr. 5. 12:23
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Akinek nem inge...

Szidtalak Téged kérdező bármikor is?

2021. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Én még irigy is vagyok,azokra akik le vagy föl lettek %-olva,úgylátszik én még azt se érdemlem meg hogy valaki legalább leszázalékoljon.Pedig ha lelennék,legalább kaphatnék érte ingyen pénzt.Hát mi lesz így velem,éhen fogok halni?Szánjon már meg valaki,hogy leszázalékol engem is,könyörgöm,hadd menjek már a pénzemért,hadd vegyek már magamnak belőle rágcsálnivalót a film mellé.Előre is Nagyon Szépen Köszönöm annak aki hajlandó megszánni eme szegény éhező kolduló lényemet!
2021. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Popcorn, diákcsemege, mandarin, chips


És egy nagy bögre kakaó

2021. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!