Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha összecsapásnak akkor...

Ha összecsapásnak akkor saruman vagy a fő nazgul nyerne?

Figyelt kérdés
A hobbit 3. részben összecsapnak de tudtommal abban a harcban nincs ott a boszorkány király. Tudtommal ott Khamul a legerősebb lidérc. De ha mégis ott van, akkor is Galadriel viszi leginkább az igát. Mivel ő sokkal erősebb mint Sarumán és Erlond. Szerintem nélküle nem bírták volna sokáig! Illetve a maga az erő képességeikre is kíváncsi vagyok melyikük az erősebb? Mivel az, hogy kinyerne igazából harc tudás kérdése is. És szerintem a nazgul jobban harcol és jobban használja a képességeit. Már az uboltésuk is irittálo a számukra!

2021. febr. 5. 21:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem a 9 nazgul együtt nem győzne SZÜRKE Gandalf ellen sem. Aki ebben az időben vesztett Sarumán ellen. Mivel lehet, hogy Sauron által ember feletti hatalomra tettek szert. De csak nem erősebbek mint egy mágus.
2021. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sarumán egymaga is legyőzte volna a kilenc nazgult egyszerre.
2021. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!