Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lucifer 4 évadot már nem is...

Lucifer 4 évadot már nem is fogják szinkronozni?Érdekes a jó sorozatokat nem szinkronozzák teljesen,engem nagyon zavar

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

"Érdekes a jó sorozatokat nem szinkronozzák teljesen"

Általánosítás.

Egyetlen példával lehet cáfolni. Pl Breaking Bad.

2021. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindhunter is kivétel, valami elképesztően jó sorozat és a szinkron is kiváló.

Különben anno nekem az angol tanárom ajánlotta a Lucifer sorozatot, hogy angolul, angol felirattal együtt nézzem végig, mert rengeteg kifejezés hangzik el benne és miután megnéztem úgy ahogy mondta (persze kiírtam a kifejezéseket), meg is lett 95%-kal a nyelvvizsgám.

2021. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerinted ez jó sorozat?

Biztos nézed, és láttad mindkét nyelven.

Érzékeled a hangokat?

Tom szofisztikált Luciferét, szemben Levente laza, idéltlenebb stílusával? amúgy elnézést, nagyon jól csinálta, nem jut eszembe jobb választás így hirtelen, de hát...


Az külön bajom, hogy frászt kapok Farkasinszky Edittől, de ettől függetlenül is lehetett volna más Linda.

sokkal jobban azok a szinkronok, ahol az eredeti hanghoz hasonló hangot keresnek, nem karaktert akarnak adni vele.


Persze, ennek a szinkronrendezője nem ennek a híve, már beleragadt abba a szokásba, meg hogy jajj, hát küllemre hasonlítsanak...


Én is szeretek sorozatokat hallgatni háttérben, közben csinálok valami hobbit,de pl. ezt tuti nem akarom ezután már úgy. Van, amire időt is szán az ember, nézné is közben teljesen, és így teljes az élmény.

2021. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem csak jót tesznek vele, ha nem szinkronizálják tovább :D.

Én angolul néztem meg a sorozatot, angol felirattal, és iszonyat jó volt, sokat is lehet belőle tanulni. Utána megnéztem egy részt magyarul, hát az valami kataztrófa... Egyáltalán nem jöttek belőle vissza az igazi színészek/szereplők, nekem a magyar verzió olyan volt, mint valami olcsó barátok közt. Nyilván nem mindenki tud angolul, de akkor is lehet nézni felirattal, szerintem még úgy is nagyobb élmény, mint a szinkront hallgatni.

2021. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sorozatokon keresztül tanultam meg angolul.

Sokkal nagyobb sikerrel, mint tanárral.

Csak ajánlani tudom egy angol nyelvű sorozat újranézését, amit már ismersz. Angolul magyar felirattal. Angolul angol felirattal és jegyzeteléssel. És végül egybe folyékonyan. Heti 2 alkalommal ezt megcsinálod 1 év után nem lesz szükség feliratra. :)

2021. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tom Ellis sajátos akcentusát és a karakter sajátos jellemzőit nem adja vissza az elég gyengére sikeredett magyar szinkron. Csak eredeti hanggal, magyar felirattal ajanlom!
2021. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. febr. 12. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!