Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan, akinek nem...

Van itt olyan, akinek nem tetszett a Remény Rabjai? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Sokak szerint (szerintem is) az egyik legjobb film valaha. A szüleimmel 10 percet néztünk, és mást kellett keresnem, mert nem tetszett nekik. De nem mondták miért

2021. febr. 13. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Remek film de túlértékelt.

Beraknám az imdb top100-ba,de közel sem az első helyre.

2021. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Én egyszer láttam, tényleg jó film, de már nem nézném meg újra.
2021. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tetszett benne? Miért sorolnátok hátra?
2021. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem kicsit vontatott.
2021. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Jó film, Tim Robbins pedig amúgy is a kedvencem, de szerintem is egy kicsit túlértékelt. Egyszer láttam, de azóta sem jutott eszembe újra megnézni (pedig megvan DVD-n). Egy-egy nagy kedvencet képes vagyok egy év alatt 10-12x is megnézni, de ez nincs köztük.
2021. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
tulértkelt? a reményröl szól az a film .halálsoron mé második?az is és king és darabont ferenc legalább erre lennétek büszkék magyarok . walking dead elsö vad szintén darabont ferenc. egyébkét ha paul newmantöl megnzed a bilincs és mosolyt oda teszed azt is börtönös s a szabadulás vágyáról szól. most is börtönben élsz .
2021. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy börtönben élek most is?
2021. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
ugy hogy másfél éve korlátoznak törvényileg a szabad helyváltoztatás jogában
2021. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó film volt, bár tényleg jobbnak állítják be, mint amilyen valójában. De nekem ettől még tetszik. Ugyan nem a kedvenc filmem, de jól megcsinálták, és már többször is megnéztem.

Nagyon jól bemutatja, hogy milyen nehéz egyik napról a másikra alkalmazkodni egy, a régivel teljesen ellentétes életritmushoz, és, hogy az ember mi(ke)t veszít el, ha börtönbe kerül vagy korlátolva van a szabadsága. Vagy ahogyan azt előttem említették, hogy az ember mindig a szabadságra vágyik, és hogy mennyire fontos neki az, hogy legyenek jogai, és olyan életet éljen, amilyen neki tetszik.

2021. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!