Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondjatok olyan koreai sorozat...

Mondjatok olyan koreai sorozatokat amelyeknek alig bírtátok abba hagyni a nézését?

Figyelt kérdés

Szóval, elsősorban magamnak szeretnék ajánlást kérni. Nagyon ritkán találok olyan jó sorit ami tényleg jó! Nincs benne idióta drámázás hogy ,,jaj haragszom rád!" meg egyebek... ha tudtok olyan sorozatot amibe nem a szerelmen van a hangsúly, fantasy és tényleg alig bírtatok leállni a nézésével, kérlek írjátok le!

Pl. ,, A Démonvadászat Mestersége" ez most az új kedvencem.

Előre is köszönöm



2021. febr. 13. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem koreai, hanem kínai: The untamed. Én nem bírtam abbahagyni, nekem az utóbbi 20 év legjobbja minden tekintetben, zseniális(!), elolvastam a könyvet is angolul, a magyar könyvet most olvasom, de animében is nagyon jó volt. A sorozat és az anime bromance, minden más bl. Mangában is van.


Koreaiak Netflixen:

Kezdő krónikás (nagyon jó, történelmi),

Szeretlek hologram

A szerelem siklóernyőn érkezik (nem olyan nyálas mint amit a címéből gondoltál),

Egy tavaszi éjszaka,

Sweet Home (nagyon jó)

#Túlélők (ez film, nekem nagyon bejött)

Kijelölt túlélő 60 nap (ezt most kezdtem el nézni, eddig ke vagyok nyűgözve, nekem legalábbis nagyon bejön

2021. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, a fantasy-t nem láttam, hogy írtad... Az Untamed ebből fantasy, a többi hát nem egészen.
2021. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Extracurricular
2021. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem fantasy, de:

Flower of Evil


Ritkán mondok ilyet egy sorozatra, de ez k.urv@ jó volt.

2021. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!! :3 valamelyik cím ismerős csak nem mertem neki állni, de mostmár biztos megnézem őket! Köszönöm mostmár lesz elfoglaltságom a lustizós napjaimon
2021. febr. 14. 13:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Signal volt a kedvencem. 3szor is vegigneztem. Nyomozos sorozat egy kis csavarral. Van benne szerelem is de nem az a fo szal :) mindenkepp nezd meg nagyon ajanlom!!
2021. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Igen, Signal is baromi jó! Egyik kedvenc krimim.
2021. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sweet Home, Strangers From Hell, Kairos
2021. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#6 ha befejeztem azt amit most nézek, lehet hogy azzal kezdem akkor ^^
2021. febr. 17. 11:36
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok. Majd ha vegig nezted ird meg hogy tetszett!! Kivancsi vagyok 😊
2021. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!