Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Megan Is...

Mi a véleményetek a Megan Is Missingről?

Figyelt kérdés

Még nem láttam a filmet, csak annyit tudok róla hogy valós esemény alapján készült.

Valaki azt állítja undorító.

A storyt se tudom pontosan.

Miről szól az egész?? Mi a véleményetek róla?


2021. febr. 13. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam a filmet, szerintem jó volt, de azért nem annyira nagyszabású, mint most fel volt hypeolva.


Spoiler nélküli leírás:


A főszereplő Megan, egy partiarc, akit mindenki szeret. Amy a legjobb barátnője, aki a szöges ellentétje. Megan egyik barátnője bemutatja videochaten a lánynak Josht, akinek sosincs kamerája, nem tudjuk ki ő. Egy találka megbeszélése után Megan eltűnik, napokkal később pedig Amy is.


Spoilerrel teli leírás (ebbe minden fontos benne van, a film végének leírásával is, ami a legnagyobb spoiler!):


Van egy lány, aki egy partiarc, zűrös a családja, a fiúk oda vannak érte, ő Megan. A legjobb barátnője a szöges ellentéte, ő Amy. Megan egy barátnője bemutatja videochaten a lánynak az egyik fiú haverját (asszem Josh a neve), akinek mindig van egy indoka, hogy miért nincs kamerája. Természetesen Megannel találkozót szervez, ami után a lány eltűnik. Amy videónaplót készít arról, hogy mennyire hiányolja a lányt, és biztos a fiú áll az ügy mögött. Erről a rendőrségnek is beszámol, de mivel senki sem tudja a fiú hogy néz ki, nincs elég bizonyítékuk arra, hogy ő lenne az elrabló.

Amy elmegy videót csinálni a régi közös helyeikre Megannel, ahol a fiú megfigyeli a lányt. Elrabolja, hogy többet ne köpje be a zsaruknak.

Valami pinceféleségbe zárja a lányt, bántalmazza, és megerőszakolja. Amy mindig Megan után érdeklődik, de Josh nem mond semmit. Amy egy idő után beleőrül a helyzetbe, és Josht a szeretőjének képzelei, mindig könyörög neki, hogy együtt olyan boldogok lehetnének, csak engedje el. Josh ezt kihasználva odacsalja Amyt egy hordóhoz, hogy másszon bele, annak fedelét felnyitva benne van Megan rothadó teste. Amyt beleerőszakolja a hordóba a hulla mellé.

Az utolsó 10-20 perc volt nekem a legmeghatóbb vagy hogy mondjam. Azt láthatjuk, ahogy félhomályban Josh lyukat ás a hordónak, és közben Amy egész végig könyörög neki a hordóból. És ugyan azt hallgathatjuk/láthatjuk egy csomó ideig, mígnem Josh belöki a hordót a verembe, betemeti, és vége a filmnek.

2021. febr. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, részletesen és érthetően leírtad. Így annyira nem tűnik durvának, szerintem megnézem!
2021. febr. 14. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Gagyi a színészi játék meg maga a film is szerintem. Ami durvább benne esetleg a képek amiket mutat a csajt hogy ki van kötve de semmi extra
2021. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!