Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye a "the...

Kinek mi a véleménye a "the end of the f***ing world" cimu sorozatrol?

Figyelt kérdés
en szemely szerint imadtam, Alyssa szemelyisege az egyik kedvencem

2021. febr. 19. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszett.


Csak az a fránya 2. évad ne lett volna. Kb semmit sem tett hozzá az első évadhoz...


Az első évad végi függőben hagyott clifhanger (James-t most vajon lelövik vagy sem, mi lesz a páros sorsa?) nekem jobban bejött.



Külön pozitívum, hogy most nem 30 fölöttinek kinéző színészek alakítják a tini karaktereket.


[link]

2021. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fuu én imádtam:D

Pedig nem akartam elkezdeni, merr nem volt szimpatikus, de áhh annyira beteg és szókimondó😂 és VICCES.

Mint mikor mondja a csaj hogy és kérek EGY K*RVA KANALAT😂😂😂

Sose viselkednék így de annyira fura volt ezt így látni. :D

Bírom a csajszi személyiségét, a pali meg annyira kis aranyos😂.

Az első évad nagyon jó, igaz a második is, de na akkor is az első évad visz mindent.

Komolyan néha annyira hihetetlen jelenetek vannak, hogy nem tudom hogy nevessek vagy lesokkoljak😂

2021. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett mind két évad

Amikor a másodiķ evadban az a csaj elképzelte h fejbe lövi őket és ott felsikoltottam😂 Amivel csak az volt a probléma h hajlani 1 volt😂


Az első két rész után úgy voltam vele h én ezt nem fogom folytatni aztán valamiért folytattam és de jól tettem

2021. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon tetszett, csak nem tudom ilyen nyomasztó érzéseket keltett bennem, és úgy éreztem, mint ha pusztulna a lelkem... (Igen, lehet fura vagyok)
2021. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon imádtam, most fejeztem be. Eddig nem nagyon értettem azokat akik megőrülnek egy egy “shippért”, nagy hülyeségnek tartottam. De James és Alyssa tényleg egy nagyon szoros kapcsolatban állnak, főleg az első évadban, szóval nagyon szerettem őket együtt látni. Amikor Bonnie fejben lelőtte őket, akkor szerintem a lelkem majdnem elhagyta a testem xd. Eleinte nem nagyon tetszett Alyssa, csak egy bunko, tiszteletlen, beképzelt tinilánynak tartottam, de a végére őt is megszerettem, de James az örök kedvenc <3
2021. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!