Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Joker film változtatott a...

A Joker film változtatott a Jokerről alkotott véleményeden valamiben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Én ezt a Jokert teljesen külön kezelem a többitől.
2021. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Igazából nem. Bár én valahogy nem kedvelem a DC világát és tetszett, hogy ez teljesen mellőzte az egészet és egy pszicho thrillerként mutatkozott be.
2021. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett, hogy így bemutatták a háttérsztoriját. Most ez lehet, hogy hülyén fog hangzani, de így úgy éreztem tudok vele azonosulni, ez alatt azt értem, hogy így megértettem, hogy miért lett olyan amilyen, mindenki bántotta, gúnyt űzött belőle, plussz bántalmazták is gyerekkorában (ha jól emlékszem erről is volt szó a filmben). Én mindig is nagy Joker rajongó voltam, amióta láttam a Sötét lovagot azóta, de amióta láttam ezt a filmet azóta sokkal jobban szeretem ezt a karaktert, szóval ha úgy vesszük én ettől a filmtől lettem igazán Joker rajongó, előtte is szerettem, de nem ennyire.
2021. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!