Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kérdés: Mondanátok olyan...

A kérdés: Mondanátok olyan karácsony filmeket, amiknek a címében NEM szerepelnek a "karácsony", "télapó", "mikulás" kulcsszavak? B kérdés: mondanátok olyan karácsonyi romantikus filmeket, ahol a pasi öltönyös?

Figyelt kérdés
köszi! :)
2021. febr. 19. 21:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha így hirtelen belegondolok, nevezetesebbek közül, alig van olyan, aminek kifejezetten benne lenne bármelyik fent említett szó.

Még ami eszembe jutott az a 101 kiskutya, ez sem feltétlenül karácsonyi, de karácsony körül vetítik a legtöbb helyen.

2021. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszi 19, de azt hiszem félreértettél, az öltönyös pasi csak akkor kell bele, ha ő a "herceg" a romantikus filmben (Menyasszonyt karácsonyra (ott nagyon az esetem a srác :), Karácsonyi csók 1-2, ilyesmikre gondoltam)

A kulcsszavak hiányát meg azért kértem, mert kulcsszavakkal már kb. minden elérhető filmet láttam már. Jövőre jó lenne pár újdonság :)


Mindenkinek köszi, jöhetnek még! :)

2021. febr. 21. 01:50
 23/24 A kérdező kommentje:

Sajnos amúgy a karácsonyi limonádékban a legjobb pasik mindig vagy mellékszerepet játszanak, vagy egyenesen ők a rosszfiúk. :/

A Miniszoknyás mikulásban Tobias Mehler, Ördög vagy angyalban Matt Dallas, a Karácsonyfa varázsában John Bregar...) Hiába, nincs szerencsém a pasikkal :( :D

2021. febr. 21. 01:58
 24/24 anonim ***** válasza:
22.:Szívesen! :)
2021. febr. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!