Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nézik/nézték az Amerikai...

Akik nézik/nézték az Amerikai Horror storyt lehet egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Nos, ugye a nevéből adódóan mindenki azonnal a horrorra gondol. De nemrég hallottam, hogy gyilkossági eseteket dolgoz fel. Arra lennék kíváncsi, hogy ez igaz-e. Ha igen, esetleg meg tudnátok mondani, hogy melyik évadban van jumpscare meg ehhez hasónló.

2021. febr. 24. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyilkossági eset (+ nyomozás) műfaja a krimi. Ezek valóban horror évadok és vannak ijesztő jelenetek benne, ahogy jumpscare is - csak nem akkora mennyiségben adagolva, mint egy horrorfilmben.


Nézd meg a teasereket kedvcsinálóként (sajnos a tényleges évadok puhábbak, ez tényleg csak a felszopás), egyértelműen horror:

https://www.youtube.com/watch?v=NYtt9CbeWM8


1 órányi teaser, bárhová tekerhetsz:

https://www.youtube.com/watch?v=pA9Cx8344XE

2021. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvenc évadom a 4

Évad nincsenek benne jumpscerek. Röviden az évad egy úgy nevezett freekshowrol szol ahol ilyen úgy mond nyomorékokat mutatnak embereknek olyan mint egy cirkusz és ott történnek az események szerintem tök jó és amúgy az évadok nem összefüggőek

2021. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4 évad a legjobb. Nem tudom mennyire vagy félős.., szerintem nem jumpscarek vannak benne, hanem inkább rémisztő jelenetek (pl. gyilkos bohóc lemészárol egy párt

->nincs benne jumpscare, de lehet ez valakinek rémisztő, undorító látvány. Vagy valaki azt érzi utána, hogy őt is megfigyeli valaki, ahogy a bohóc is kifigyelte a párt)...

2021. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!