Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az árva (Orphan) című filmnek...

Az árva (Orphan) című filmnek lesz folytatása? Mit gondoltok a filmről?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szinte tuti hogy nem lesz folytatása mivel a film 11 éve jelent meg és szerintem ez ilyen egy történetes film.

Amúgy nekem nagyon nagyon tetszett szeretem az olyan horror filmeket amik nem annyira félelmetesek de azért mondhatók horrorfilmnek. Szóval nekem bejött

2021. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Olvastam youtube kommenteket, amiben azt írták, hogy fognak készíteni egy "prequelt" ami nemtudom, hogy van magyarul, valami olyasmi lehet, ami a film előtt volt. Most néztem meg az Orphan 2 előzetest ami nem hiszem hogy valódi, de ott írták kommentben, hogy Isabelle Fuhrman (a színésznő aki Esthert játsza) posztolta az instagramján.

Kicsit jobban utána kellett volna néznem ennek mielőtt kiírtam a kérdést, de csak most néztem meg a filmet, és annyira izgatott lettem.

2021. febr. 24. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kérek, így hogy mondtad utánna kerestem és én is megtaláltam az előzetest meg is néztem és simán lehet hogy igazi mivel Isabelle Fuhrmant már felnőttként is látjuk benne.

Illetve találtam a színésznő instagrammján én is egy bejegyzést ahova a leírásban azt írta hogy,, Valami még mindig nem stimmel Estherrel, nagyon izgatott vagyok" és a posztban ilyen cikkeket vagy nem tudom minek mondjam. Elolvastad azokat is és minden jel arra utal hogy ez egy létező film lesz és Isabelle Fuhrman nem csak színészként tér vissza hanem forgatókönyvírokent is. Bár a cikk végén azt írják hogy legközelebb a Végtelen űtvesztő című filmben látjuk majd 2021 januárjában fun fact:amire ha amúgy rákeresel azt hozza ki hogy 2022.-ben fog megjeleni.😩 Illetve ezt tavaly novemberben írták és azóta semmi hír.

Úgyhogy nagyon nagyon zavaros ez az egész.

De nekem is először utána kellett volna olvasnom mielőtt válaszolok Neked, bocsánat

2021. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne kérj bocsánatot, eleve nem kellett volna kiírnom a kérdést. De így legalább mindketten megtudtuk, hogy mégis lesz folytatás. Csak kár, hogy ennyit kell várni.
2021. febr. 24. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lesz az Árvának uj filmje idén. Orphan: The First Kill néven.
2022. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, lesz új filmje, de az nem "folytatás" lesz, hanem a múltat mutatja. (Az első gyilkolását)
2022. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!