Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Google Play filmekről,...

Ha Google Play filmekről, vagy YouTuberól kikölcsönzök egy filmet, akkor milyen feltételek mellett lehet megnézni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy meddig tart a kölcsönzés? Időhöz van kötve? Vagy megtekintéshez? Ha megnézem mondjuk a film 3/4-ét,de félbe kell szakítanom, akkor később folytathatom, vagy újra ki kell kölcsönöznöm, mert egyszer már megnyitottam?

2021. febr. 26. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Asszem újra megnézheted
2021. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fontos hogy nem megvenni akarom (ami általában 4000-5000 forintba kerül) hanem csak kikölcsönözni (általában 900-1200 forint). Gondolom ha megveszem akkor végtelenszer újranézhetem, de a kikölcsönzésnél tuti nem, ezért kérdeztem a pontos feltételeket
2021. febr. 26. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez filmtől is függhet, a film adatlapján és a kölcsönzésről kapott emailben írják, hogy mennyi időd van megnézni. De átlagban 30 napod van elkezdeni és ha egyszer elindítottad, akkor 48 órád van, hogy végig nézd. Illetve ez alatt a 48 óra alatt bármennyiszer megnézheted.
2021. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi #2 erre voltam kíváncsi 😃
2021. febr. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!