Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én sírtam el magam a...

Csak én sírtam el magam a WandaVision 8. részén, amikor Wanda mondogatja a halott Vision-nek, hogy "I can't feel you"?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, hogy én óriási MCU fan vagyok és nagyon beleélem magam egy MCU film/sorozatba

2021. febr. 27. 01:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Én most hallottam először erről a sorozatról,de megfogom nézni,és nem érdekel hogy fiúnak születtem,direkt elfogom sírni magam.
2021. febr. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Én nem. Az a baj, hogy izgalmas sorozat szerintem is, de közel stávol nem olyan mindfuck vagy érzelmes mint ahogy a hype állítja.

Az "I can't feel you" tényleg érzelmes volt, de nem hagytak ennek elég időt kibontakozni, hogy tényleg mélyen meg tudja fogja az embert (szerintem legalábbis)

2021. febr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Jó lett volna ha jelzed a spoilert vagy legalább ne a kérdésbe írtad volna ezt ki, mert nem mindenki tudja már aznap megnézni az új részeket.
2021. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
3: Milyen SPOILER? Eddig is tudtuk, hogy Vízió halott.
2021. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as, ez nem nagy spoiler, ez csak 1 kis jelenet, amit leírtam és eddig is tudtuk, hogy Vision halott
2021. febr. 27. 11:20
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező, a kérdés mezőbe sohase rakunk SPOILERT. Lentebb ki lehet fejteni, akkor is SPOILER felirat közé. Én még pl. nem láttam a nyolcadik részt, és mit tudom én, hogy most Vízió él vagy sem. Eddig ez nem volt világos. (Persze az IW-ben meghalt, de hogy most a sorozatban mi van, azt még eddig (a 7. részig biztos) nem fejtették ki.)
2021. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Szomorú volt de ahogy elöttem is írták túl rövid egy egy rész hogy ez jobban átjöjjön
2021. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen csak te.
2021. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
7: Ez a rész már több, mint 40 perces volt.
2021. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Az igaz én arra értettem hogy pl egy egész estés filmnél jobban át tudod érezni

Viszont már most úgy gondolom hogy egyben lefogom tolni majd az egészet

2021. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!