Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a WandaVisionhöz?

Mit gondoltok a WandaVisionhöz?

Figyelt kérdés

!SPOILER VESZÉLY!


Szerintetek ki lesz a gonosz? Mert egyesek azt mondják lehet h maga Wanda de szerintem Mephisto lesz a gonosz aki valójában Pietro bőrébe bújt.

Előtte gyanakodtam Agnesre de a 6.rész után már nem gondolom h ő lenne a gonosz. A sosem látott férje viszont simán lehet gonosz. Ő a másik 'gyanúsított'

Mert tuti h nem csak Wandának van köze a dolgokhoz.

Mit gondoltok?

Valamint hányasra pontozzátok a sorozatot 10/?



2021. febr. 13. 01:53
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik és szerintem kijelenthető, hogy ez eddig a legképregényhűbb MCU termék.


Egészen biztos vagyok benne, hogy Agnes Agatha Harkness, aki a képregényekben Mephisto jobbkeze. Utóbbi megjelenésére erősít az is, hogy felbukkant a Loki előzetesében, és a sorozatban több elejtett utalás is volt rá. Valamint mindketten akkor kaptak nagyobb szerepet a képregényekben, amikor Wanda világra hozta az ikreket. Mondjuk ott nem lett szép vége.


Pietro karaktere azért érdekes, mert se az Aaron Taylor-Johnson féle verzióra nem hasonlít, se az X-Men filmekben látott verzióra (erre hasonlít, de nem olyan). Az ő karaktere nagyon érdekes és biztosan lesz még vele csavar. Érdekes, hogy nagyon érdekli Wanda ereje és Vízióval ellentétben nem ellenzi a használatát. (A House of M sorozatban is Pietro volt az, aki rávette egy alternatív sík létrehozására.)


Annak nagyon örülök, hogy a hatodik részben végre manifesztálódtak Tommy és Billy képességei, bár az utóbbinak még rengeteg potenciálja van. Agnes is kimondta egy korábbi részben, hogy a gyerekeket nem lehet irányítani, szóval ha engem kérdezel, az ikreknek biztos lesz szerepe a végső megoldásban.


Darcy és Jimmy visszatérésének nagyon örülök, mindketten nagyon szimpatikus karakterek. Evan Peters Pietrójának nagyon megörültem, hiszen az X-Men filmekben az egyik kedvencem volt és lehetőséget ad a Multiverzum megnyitásának (ami ugye biztosan szerepel a Doctor Strange folytatásában, amiben Wanda is szerepelni fog).


A közben lévő reklámok szerintem jópofa újdonságok és nagyon ötletesen reflektálnak Wanda életére. A humort és feszültséget szerintem nagyon jól egyensúlyozza ki.


#1-nek: Én például VPN-t használok és egy amerikai barátom megadta a Disney+-át, így azt használom.

2021. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2es! Köszönöm a válaszod.

Kedves 1es! Ki mondta neked h Magyarországon tartózkodok? És, ha érdekel Disney+om van nem idehaza ;)

2021. febr. 13. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
3: Ez egy hülye troll. Minden kérdéshez befirkálja ezt, ami olyan sorozatról agy filmről szól, amit még nem mutattak be Magyarországon. Az én Wandavision-ös kérdésemhez is beírta, de onnan törölték. Jó lenne, ha már végre újranyitnák az iskolákat, sok az unatkozó hülyegyerek.
2021. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb sorozat a világon🥰🥰
2021. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!