Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezek a sorozatok mennyire...

Ezek a sorozatok mennyire valóak a 14 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves lányom és említette hogy szeretné megnézni ezeket a sorozatokat, viszont én nem tudom hogy mennyire való neki.

Amit a lányomról érdemes tudni; éretebb tipus és nagy Marvel rajongó.

szóval a sorozatok

-Nagy pénzrablás

-daredevil

-jessia jones

-punisher

-stranger things

-riverdale

-13 okom volt


Köszönöm a válaszokat előre



2021. márc. 1. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Talán a The Punisher és a 13 okom volt c. sorozatokat nem ajánlanám. Az egyik brutális, nyers és erőszakos(én imádom, a legjobb) míg a másik ostoba üzenetet közvetít és baromira felkavaró lelkileg.(mondom ezt faszi létemre. 1. éved elég is volt)
2021. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nézheti őket
2021. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A Daredevil és a Punisher igencsak meggondolandó. Eléggé brutális, eröszakos. A többi szerintem mehet. Bár érdemes megnézni a commonsensemedia.org oldalt, ahol szülök és gyerekek írnak véleményt, de persze az lenne a legjobb ha belenéznél és te döntenél mert mindenkinek más az értékrendje, te tudod nálatok mi fér bele.
2021. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Punisher elég durva, többi nem gáz.
2021. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
"éretebb tipus" - és ezt egy felnőtt ember írta, véletlenül sem egy 14 éves gyerek.
2021. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nézheti

A Punishert még nem láttam

2021. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2021. márc. 1. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:
2021. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

NEM:


Punisher 16+ (bár szerintem ez lehetne 18+is, jó lenne reklámnak is)

Ez egy darálós gyilkolós sorozat. Öncélú agresszió van benne és bosszúállás. Azon kívül, hogy látványos, a mondanivalója az, hogy minden konfliktust az először üss, aztán kérdezz módszerrel meg lehet oldani.

Szex jelenetek. Jó férfi segg van benne. Orál szex után fejbe lövik csajt rendes lőfegyverrel. Késelés, megkötözés, fej véresre verése, torok nyiszálás, belek kiontása, test kalapáccsal szétverése, szem kiszúrása, lefejezés.

Meglepően kevés ocsmány szó van benne.

Heroin fogyasztás.



TALÁN:

Nagy pénzrablás 16+

<SPOILER ALERT>

Szex jelenetek, lövöldözés, vérző seb, egy részben pár másodperces nemi erőszak, operáció, szerethető karakterek halála. Ezen kívül semmi nincs benne, amitől valaki rosszat aludna. Durva beszéd minden fajtája.

</SPOILER ALERT>



stranger things 16+

Tini "horror" sorozat.

Szex jelenetek nemiség nélkül. Talán 3 meztelen jelenet van benne.

Verekedés, szörny elragad valakit, halál eseteket nyomoznak, van benne egy késelés jelenet, testek felrobbantak.



Háát nem biztos:

riverdale 13+

Sex és vetkőzős jelenetek nemiség mutatása nélkül. Indokolatlan és nyálas pasi felsőtestek. Archie és Veronika többször szexel

Véres disznó szív hurcolás, levágott ujjak, nyíllal keresztüllőnek valakit, verekedés, börtön lázadás, puszta kezes öklözések.



40/f

2021. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Miért is kell kiemelni? Minden le van írva.
2021. márc. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!