Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Wonder Woman 1984-et miért...

A Wonder Woman 1984-et miért tartják rossz filmnek? (spoilerek nélkül!)

Figyelt kérdés

SPOILEREK NÉLKÜL röviden le tudná írni valaki hogy miért ilyen nagy az ellenszenv az új Wonder Woman film iránt? Én két éve ezt a filmet vártam, de még nem láttam így nagyon kérem SEMMI SPOILERT NE ÍRJATOK légyszi, csak kontextus és konkrétumok nélkül hogy mi benne a rossz? A látvány lett gagyi, vagy tré a színészi alakítás, vagy gyenge a sztori vagy mi vele a baj? Mert rengeteg oldalon, közösségi médián sokan írják hogy rossz film, IMDb-n 5,4(!) ami rettenetesen gyenge egy blockbusternek (még 6,4 is nagyon kevés lenne), még a Marvel kapitány (amit kimondottan kipécéztek a trollok) is jóval magasabb pontszámon van, az 5,4 az ilyen B kategóriás horrorfilmek ligája szinte már, azok szoktak 5 környékén lenni. Mi ilyen rossz ebben a filmben?

Még egyszer kérem hogy konkrétumokat, tehát spoilereket, sztori részleteket, ilyesmit NE írjatok le, hanem csak általánosságban hogy mi a gond a filmmel: sztorija, rendezése, látványa, színészi munkája, vagy egyéb baj van vele? Lehet nagy csalódás lesz ha nagyon vártam? Rosszabb mint az első rész?



2021. márc. 2. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Az a bajuk hogy egy tipikus 80-as B film lett,amivel semmi gond nincs,én szeretem a menő egysorosokat dobáló főhősöket meg az eszetlen akciót.


Sokan azt hitték hogy valami katartikus nagy film lesz,és nem egy thor ragnarök féle 80-as akciófilm paródia/másolat.

2021. márc. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Mert míg az 1. rész úgy ahogy tartalmazott epic jeleneteket, erős és karakteres antagonistát, volt cél és ennek eléréséhez látványos akcióorgia, addig a 2. rész erősen visszafogott volt, tv-filmszerű megoldásokkal, hogy a gonosz bácsit és a gyenge sztorit már meg sem említsem. Mi sem bizonyítja ezt jobban hogy az amerikai bemutató utáni második hétvégén 67 százalékot zuhant a bevétel. Az IMDB-N 5.4 áll, ami talán a leggyengébb dc film eddig. Persze a harmatgyenge, értelmetlen sztorit látva nem is csoda. A csoda-ha már említettem- az hogy berendelték a 3. részt :D

Ettől a filmet persze nézd meg, hisz ízlések és pofonok, tudod...

2021. márc. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Kövezzetek meg de nekem például kifejezetten tetszett a film.
2021. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 eddig nekem is tetszett,
2021. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De van pár dolog amit nem értek. Az a szereplő, akit a spoilerek miatt nem nevezünk nevén, miért csodálkozott a metrón, meg a tűzijátékon? Meg nem látott még szemeteskukát? (Talán az még érthető valamennyire) De valahogy a kiállításra is eljutott, addig azért sok dologra rácsodálkozhatott volna.
2021. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont a szemeteskukásat nem értettem annyira.

Kérdező ezt inkább ne olvasd el mert lehet hogy véletlenül írok benne spoilert akaratlanul is.

A tüzijátékra talán azért mert nem sok tüzijátékot láthatott az első vh. közepén. És szerintem itt csak azt akarták érzékeltetni velünk hogy ő most tért vissza és hogy ez a világ teljesen új neki, és miután rácsodálkozott minden második dologra utána mehetett tovább a film.

2021. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!