Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » WandaVisiont érdemes megnézni?

WandaVisiont érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Mind a 23 MCU filmet láttam, nagy Marvel fan vagyok, de így ránézésre ez a sorozat, hogy is mondjam, gagyinak tűnik vagy nem tudom, eleve nem értem hogy jön az MCU-ba egy sitcom, meg ugye Vision meghalt, meg minden ilyesmi, értelmetlennek és értelmezhetetlennek találom így első ránézésre ezt a sorit. Érdemes megnézni ha az MCU filmeket és azok világát, szereplőit viszont imádom? Vagy kihagyható? Nem vagyok amúgy se nagy sorozatos, csak a Mandaloriant meg a Witchert láttam (előbbi nagyon tetszett, utóbbi nem igazán).

2021. márc. 9. 00:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Igen nagyon megéri megnézni, a színészi játék is jó benne és a történet is jó, 9 rövid rész, szóval egy délután alatt kész lehet.

Illetve, ha ajánlhatom valamit, csak angolul, angol felirattal nézd, mert bármennyire is lelkesek a magyar fordítók, de sok hiba van benne, is sok szójáték lemorzsolódik,a minek hatására nem jön át a sitcomos dolog. Amitől amúgy nem kell félni, én is óckodtam tőle, és mégis túléltem.

2021. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon megéri.

Online filmek.hu n vagy sorozatbaraton találsz hozzá felirtatot.

És így sokkal jobb is! Higgy nekem!

A színészi játék kivaló. Elizabeth Olsennek adjanak oda minden díjat ezert az alakításért mert nagyszerű volt.

Nem szeretnék nagyon spoilezni de az első 3 rész lehet nem fog bejönni de nyilván ennek oka van h miért egy fekete fehér sitcom néhány rész. Nyilván a Marvel sem hülye, nem kockáztatná be a sitcom világot ha ne lenne rá jó oka.


Nekem kedvenc sorozatom lett, úristen nagyon jó.

Hidd el, ha marvel fan vagy akkor ez nagyon be fog nálad talalni.

Ne dölj be az első néhany (1-3) rész furcsaságának.

Mindennek megvan az oka.

Éd ez után a folytatásokat (dr.strange 2) annyira várni fogod h csak na.

Én csak ajánlani tudom.

2021. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én úgy néztem, hogy fogalmam sincs erről a Marvel haccacáréról és még úgy is érdekes, izgalmas, elgondolkodtató volt.
2021. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs kérdés! Csak nézd meg.

Nem bánod meg, ígérem

2021. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!