Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan hagyjam abba egy kis...

Hogyan hagyjam abba egy kis időre a kedvenc sorozatomat?

Figyelt kérdés
El kezdtem nézni egy sorozatot, és annyira magával ragadott, hogy egész nap arra gondolok. Mindig szeretném folytatni. Rá kattantam. Közben meg van bennem egy kisbűntudot, mert készülni kéne a suliba, dolgozatokra és sok egyéb teendőm is van. Rá szeretném szánni magam, hogy most egy, vagy két hétig kicsit hanyagoljam, de annyira nehéz. Mit lehet tenni ilyenkor??

2017. dec. 2. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Probald azt gondolni hogy vegig nezted es az uj evad majd kesobb fog kijonni vagy nemtudom csinald a dolgaidat es elfogod felejteni egy idore vagy oszd be hogy este egy resz es igy a dolgaidat is tudod csinalni plusz egy resz
2017. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amugy mit nezel?
2017. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyomasd végig minél hamarabb persze ha nincs belőle még pl 6 évad 20részes epizódokkal akkor egyszerűen oszd be gondolj arra hogy annál rosszabb minél hamarabb véget ér...


Én is voltam úgy sorozattal hogy egy nap megnéztem 7-8 részt is :D

2017. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én letöltöttem a főcímdalát, és amíg nem volt időm nézni azt hallgattam.
2017. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!