Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Superman ès Thor csatájában...

Superman ès Thor csatájában ki győzne szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Thor

Ő egy Isten

2021. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak nincs kryptonit az azgardinál akkor semmi esélye sem lenne
2021. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Mer mért?

Szerinted egy szuperhős erősebb mint egy Isten?

2021. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

"Szerinted egy szuperhős erősebb mint egy Isten?"


Szerintem ezt Hulk reprezentálta :D

2021. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jogos 4-es 😁, de Superman nem Loki kategória 😀
2021. márc. 12. 18:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagyis Thor na 🙃
2021. márc. 12. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Thor.
2021. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Superman.Annyira nem foglalkoztam ezekkel a képregényekkel de Superman jóval erősebbnek tűnik a filmek alapján.Sőt azokból kiindulva Thor meg sem közelíti Supermant.
2021. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy Thor egy Isten nem azt jelenti, hogy nem leeht legyőzni. Konrkétan semmi esélye sem lenne kriptonit nélkül Thornak. Nem is tudom kitől hallottam egyszer, hogy mi lenne, ha a Dc és a Marvel hősei összecsapnának?! És azt válaszolta rá az illető, hogy fogalma sincs, de nem tudja, hogy Supermant ki tudná legyőzni. Lehet kedvelni Thort, de az nem egyenlő azzal, hogy erősebb/legyőzhetetlen. Supermant nagyon OP-nak írtákeg, pont ezért kellett ezt a kriptonit dolgok megalkotni hozzá.
2021. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 îgy még batman is le tudta győzni kryptonittal. De vajon superman le tudná győzni hulkot? Benne tényleg csak a végtelen kövek tettek kárt. Meg ugye Thanos is elagyabugyálta.


Egyébként a válasz a kérdésre még mindig ugyanaz mint korábban. Nem győzne egyikük sem, mivel mindketten a jó oldalon állnak, így vagy békét kötnének vagy a harcra sor sem kerülne.

2021. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!