Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt-e olyan film vagy könyv,...

Volt-e olyan film vagy könyv, aminek valamelyik szereplőjével tudtatok azonosulni? Ha igen, melyik történet melyik szereplőjével?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen mértékben? Mert bizonyos mértékig bármely karakterrel tudok azonosulni.

Még ha valamelyik karakterre azt mondanám, hogy „Nahát! Ez én vagyok!“, akkor sem lennék teljesen az a karakter, mert akkor pont ugyanazt az előéletet kellett volna neki is élnie, a géneknek is pont ugyanannak kell lennie, más néven én lennék az. Öhh, ebből az jött ki, hogy teljes mértékig csak önmagaddal tudsz azonosulni. Bár igaz, de elég felesleges és egyértelmű megállapítás. Kínos.


De igen, minden szereplőben látok egy kicsit magamból is.

Ha ez a kérdés arra is vonatkozhat például, hogy egy adott filmből melyik karakterrel tudsz leginkább azonosulni, akkor elmondom, hogy én általában egy idősebb mellékszereplőhöz szoktam hasonlítani magam (például, a furcsa nagynéni vagy nagybácsi, az öregasszony, stb...). Ez azért érdekes, mert elég fiatalka vagyok.

2021. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdekes. Én a Vincent-tel tudok azonosulni a Gattacából vagy Stephen King Carrie-jével.
2021. márc. 16. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán a Teen Wolf. Igaz ez sorozat, de tudtam azonosulni a szereplőkkel , az összessel . Mindegyiknek megvan a maga rossz és jó tulajdonsága ,amivel magamra ismertem.Filmből talán a Beavatott.De ez lehet csak nekem mivel én szakmailag ekörül szeretnék mozogni.U.i:(3 részes film)
2021. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!