Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet még újat mutatni a horrorfilmekben?

Figyelt kérdés
Nektek mi tetszett a legjobban az utóbbi időkből?

2021. márc. 16. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet újat mutatni. Szerintem nem is az a lényeg.


Ha a film borzongató atmoszférája átfolyik a képernyőn, ha a feszültség kezdi felpiszkálni benned az adrenalint, az a jó horror. Még ha a sztori is jó, látvány is van. Az hab a tortán. Sajnos ritkaság ma már az ilyen. Vagy felkoncolnak, meg kínoznak valakit, vagy primitíven ijesztegetnek hirtelen képekkel.


Láttam veszélyes helyzetekről, életveszélyben készült videókat. Az a legparább! :D


Azt soha nem bírtam, mikor a 78. emeleten, minden biztosítás nélkül, kint mászkál a faszi egy állványon, és szerel valamit. Toronydarus soha nem leszek! :D

2021. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell újat mutatni, csak a régi receptet kell jól csinálni, esetleg az aktuális korhoz igazítani, de ésszel.

Idén talán a Wrong turnon kívül nem is láttam horrorfilmet, pedig sokat listára tettem, meg le is töltöttem. :D

A Wrong turn felemás volt nekem, mert tetszett az ötlet, a kivitelezés már nem.

2021. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet:

Eden Lake

A bosszú (Revenge)

2021. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A bosszú az tetszett, de az Eden Lake szerintem borzalmas :s
2021. márc. 17. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!