Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Wonder Woman 1984-ben ezek...

Wonder Woman 1984-ben ezek hogy voltak?

Figyelt kérdés

Két dolgot se értettem a filmben.

Az egyik hogy amikor újra találkozik a pasijával, miért néz ki máshogy az első 1-2 percben mint amúgy? Meg hogy nem ismerte fel?

A másik, mikor mennek a sivatagban a taxival és szembe jön a konvoj, akkor mikor a kocsiban ül a csaj még sima ingben van, utána meg mikor kipattan a kocsiból már a Wonder Woman szerkóban van, azt hogyan? Feltűnő lett volna ha a ruházata alatt ott van az is, az honnét került rá hirtelen?



2021. márc. 19. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Egy másik ember testébe került bele és épp akkor változott át, amikor Wonder woman előtt állt.


A másikra nem emlékszem.z

2021. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez furcsa, semmi értelme nincs, na mindegy, akkor azért nem értettem.

Amúgy eszembe jutott még egy, azt tudja valaki a végén mikor a gepárddá változott csajjal verekszik, és ledobja a szárnyait, akkor a gepárd csaj mondja hogy "látom visszavontad a kívánságod" vagy valami ilyesmi - az neki honnét derült ki annyiból hogy WW ledobta a két szárnyát?

2021. márc. 19. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Mivel visszavonta így visszajött az ereje és ezt vette észre rajta Gepárd.
2021. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy most lehet teljesen fogykosnak néztek de nekem az se volt tiszta hogy az ereje miért ment el. Fura is volt hogy elvileg ő halhatatlan, most meg megsebzi a golyó, elverik, úgy kell támogatni... Na mindegy. Köszi azért :D
2021. márc. 19. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Azért ment el az ereje, mert kívánt attól a "kőtől" és úgy működik ez a kő, hogy ha kíván valamit az ember, azt nem kapja meg csak úgy, áldozatot követel. Mindenkiből elveszi, azt ami a legjobb benne. Wonder womantől az szupererejét vette el, míg Gepárdtól a kedvességet.
2021. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa akkor vágom. :D Azt hittem az véletlenszerűen történik. Köszi!
2021. márc. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!