Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe?

Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés

Régen láttam, kb. 2005 és 2012 között, a film lehet, hogy régebbi. Azt hiszem romantikus,de nem biztos. Én nem találtam sehol, ezért megpróbálkozom itt. Homályosan emlékszem rá, kivéve a végére.

Olyasmi volt, hogy volt egy barnás-szőke hajú nő, akinek volt egy kisfia asszem 10 év körüli lehetett. Az apja vagy meghalt vagy elhagyta őket, erre nem emlékszem. Az anya megismerkedett valahogy egy férfivel, akivel egymásba szerettek. És már csak a végére emlékszem, ahol minden rendbe jött, egy (azt hiszem) tengerparti házban voltak, ahol a kisfiú meg a férfi gyűjtögettek faágakat, kacslókat meg ilyesmiket és felfüggesztették a nappaliba(?) és egy kör minta lett belőle.


Valakinek van ötlete, hogy melyik lehet ez a film?



2021. márc. 19. 20:03
 1/5 anonim válasza:
0%
MI az a "kacsló"?
2021. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Menj máshova kötekedni légyszi. 🙃

Kagylókat *

2021. márc. 20. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán az Ahol a szivárvány véget ér című film, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.
2021. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 90-es években volt egy hasonló film, “Ki az úr a házban?” Ott gyűjtött az anya és a fia kagylót,botot, és kör alakban rakták a falra. Végül az anyja új pasija fejezte be a kört. A film amúgy arról szólt, hogy a pasi és a fiú beléptek egy indián klubba, hogy a közös időtöltéssel közelebb kerüljenek egymáshoz.
2021. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Igen, az lesz az a film! Köszönöm szépen!
2021. márc. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!