Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marveles férfiak szerintetek...

A Marveles férfiak szerintetek jó pasik?

Figyelt kérdés

Egik barátnőmet elég régóta próbálom rávenni h nézzen marvel filmeket.

(nála úg van, hogy akkor kezd el egy filmet/sorozatot ha van benne jó pasi)

És elküldtem neki Chris Evans, Chris Hemsworth, Tom Holland, Tom Hiddleston, Sebastian Stan és még sokat fényképét nekik és közölte h mind nagyon rondák . És ezt nem értem , h miért.

És nem hiszem h ennyire más az izlésünk.



2021. márc. 21. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkinek más jön be. Chris Evans, Chris Hermsworth és Sebastian Stan nekem is nagyon tetszik, de pl. Tom Holland és Tom Hiddleston valahogy egyáltalán nem.


De pl. tudom, hogy Jason Momoa is sokaknak bejön, de számomra egyáltalán nem vonzó, sőt inkább taszító.

Egyszerűen csak mindenkinek más az ideálja.

2021. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nagyon nagyon jò pasik!!!

Alig tudnék olyat mondani aki nem jön be közülük csak hát majdnem mind elég idös lenne hozzám.

Amùgy nekem is van olyan barátnöm aki szerint csak Chris Evans helyes a többi meg nagyon ronda. Nekem mondjuk pont ö nem jön be. Tom Holland a gyengém :)

2021. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Robert downey jr. El se küldted???????


Én is birom tom hollandot szerintem tök cuki feje van :D

2021. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én imádom RDJ is de szerintem barátnőm ha a többieket nem bírta akkor őt se bírná. DE h miért???
2021. márc. 21. 11:57
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Többsége igen. Tom Holland aranyos, de nekem nem jön be, olyan gyerekképű, pedig pár évvel idősebb nálam. Fiatalabb tini korosztály rajong érte.


Sebastian Stan, Chris Evans, Chris Hemsworth, Chris Pratt szerintem nagyon jó pasik. Tom Hiddleston nem az esetem, de barátnőm imádja, nagy kedvence, úgyhogy kinek mi :)

2021. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Küld neki ezt a képet:


[link]

2021. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen,én is csak azêrt rajongok érte mert tini vagyok :)
2021. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha groot se tetszik neki az baj

A legcukibb szuperhős!

2021. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Elküldtem neki a képet és közölte h ez sem tetszik neki😨😨
2021. márc. 21. 13:25
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Válogatott, hamis szexideált terjesztő képet adnak olyan pasikkal, akik napi 8 órát azzal foglalkoznak, hogy jól nézzenek ki, aztán 2 óra alatt megkeresnek annyit, amit egy magyar ember egy élet alatt sem.


Igen. Jó pasik. Ajánlom őket párzásra.

2021. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!