Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a filmek, amelyek...

Melyek azok a filmek, amelyek nagyon nagy hatással voltak rátok? Megváltoztatták valamilyen formában a gondolkodásmódotokat, a világképetek vagy csak egyszerűen olyan mély hatást gyakorolt rátok, hogy napokig nem tértetek magatokhoz?

Figyelt kérdés
Olyan filmek is jöhetnek, amiknek a látványvilága ragadott meg. Én pl kiskoromban az ötödik elemtől voltam oda meg vissza. Életem első nagy hatást kiváltó filmélménye volt. Kb 6-7 évesen láttam és teljesen oda voltam :D.
2010. aug. 19. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Charmed - Bűbájos Boszorkák /arra tanított hogy segítsek másokon :)

Pushing Daisies - Halottnak a csók /megtaníttatta velem hogy a szerelem mindent legyőzhet ha mindkét fél akarja :)

2010. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Apocalipto, Mel Gibson filmje
2010. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Forrest Gump, a világ legeslegjobb filmje
2010. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jay és Néma Bob visszavág,

Stop Shop 1, 2

Ford Fairlane kalandjai.

South Park

Az egész eddigi életem ezek körül forgott sőt még most is.

2010. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
LOST
2010. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sorozatként a Lost, akkor voltam általános iskolás hetedikes, mikor játszották a Tvben, és imádtam, a vége főcimnél mindig lefagytam, olyan félelmetesnek találtam, mostanság is néha nézem, de már nincs akkora hatással rám.

Gyerekkoromban valami múmiás filmtől rettegtem nagyon, utána hetekig nem tudtam aludni.

Aztán volt egy film, részletekre emlékszem, amiben van egy szörny, és valami undoritó trutyiba beleteszi az áldozatait, majd megöli őket. Ez megmaradt bennem, hogy imáédom a horrorokat, csak már nem félek tőlük.

De ami úgy igazán hatott rám, az Egy makulátlan elme örök ragyogása. Elsőnek fura, és érthetetlen, össze-vissza megy az időben, de mikor vége volt, én sirtam. Aztán beletekergettem, és megértettem mégjobban. És a zenéje..ááááh, ha meghallom kiráz a hideg. Gyönyörű egy film. És nekem reményt adott, hogy vannak olyan emberek az életemben, és emlékek, meg érzések, amiket ha egy dühös pillanatomban kitörölnék az életemből, akkor is visszajönnének. Fantasztikus egy film a szerelem halhatatlanságáról. Bocsi ha hosszú voltam, de filmekről, meg könyvekről órákat tudnék beszélni:) 18/L

2010. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
00.48as vagyok. Még egy valami. a 8 tanú cimű film....8 különböző személy nézőpontjából mutatja be az amcsi elnök elleni merényletet azt hiszem Spanyolországban, de nem is ez a lényeg, hanem hogy a végén, mikor leadja a bbc, hogy mi is történt, a média egy gázrobbanásra fogja az egészet. És ezen elgondolkodtam, hogy vajon mennyi minden történhet körülöttünk, amiről mi átlagos, laikus emberek nem tudhatunk....mert ugye a média egy rohadt nagy szűrő, és nem minden jön át rajta:D
2010. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A makulátlan elme örök ragyogása nekem is nagy kedvencem!Kate Winsletnek nagyon jó filmjei vannak, szeretem nagyon!

2010. aug. 20. 00:57
 9/11 anonim ***** válasza:
eredet, 1 csodálatos elme, kapj el ha tudsz,
2010. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11 évesen, 1989-ben megnéztem moziban a Batman-t. Akkor döntöttem el, hogy filmmel fogok foglalkozni. Így is lett. Főként videóvágó vagyok, de dolgoztam már játékfilmekben, tévéműsorokban, kritikákat írok, stb.
2010. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!