Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha készítenének még egy...

Ha készítenének még egy spin-off sorozatot az agymenőkből, kiről szeretnél hogy készüljön?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 12:00
A kérdező szavazást indított:
Penny
Leonard
Amy
Bernadette
Rajesh
Howard
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
szerintem ezeknek a spinoff-oknak nincs sok értelme, főleg nem velük. Annyira egybeforrtak ők a másikkal, ők közösen tesznek ki külön karaktereket, hogy minőségromlás lenne, ha külön kiemelnék Howardot vagy Pennyt. Persze, bemutatjuk őket gyerekként, de az meg hülyeség. Nem lehet egy olyan történetből kivezetni egy spinoffot, ahol szinte csak egymással kommunikáltak. A Star Warsban ez azért működik, mert ott nincs mindenki jóban mindenkivel, halnak meg, harcolnak, van, akik soha nem is találkoznak.
2021. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyik se lenne olyan érdekes szerintem. A Young Sheldon is csak azért jó, mert a többi szereplő érdekessé teszi.

De ha választani kell, akkor Penny.

2021. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En imádom az Agymenoket, úgyhogy bármelyiket szívesen megneznem, de egyik sem lenne olyan jó, mint az eredeti sorozat.
2021. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért én megnézném Bernadette személyiség fejlődését:D
2021. márc. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bernadettet én is megnézném. Vagy Howard.
2021. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy később játszódó sorozatot néznék meg, mondjuk egy olyat, amiben Wolowitzék elköltöznek a két gyerekkel valahová.
2021. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!