Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Manapság miért nem készítenek...

Manapság miért nem készítenek olyan filmeket, mint az Amerikai Pite?

Figyelt kérdés

Nem igazán vannak új, tinikről szóló, bulizós, csajozós, viszonylag korhatáros filmek vagy sorozatok.

Régebben ott volt a 8 pite rész meg több hasonló témájú film, és ezeket a mai napig szeretem, de nincs semmi új, "modern" ilyen jellegű film. Vagy csak én nemntudok róluk?



2020. júl. 7. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Csak te nem tudsz róluk, ugyanis több ilyen film is készült, a Netflix tele van velük (bár a többségnek szerintem rémes üzenete van):

- Éretlenségi (2019)

- Behavazva (2019)

- Dude (2018)

- Dumplin' (2018)

- The Kissing Booth (2018)

- The Edge of Seventeen (2016)

- Weekender (2011)

- F the Prom (2017)

- The Bling Ring (2013)

Az mondjuk igaz, hogy a műfajban szerintem a legjobbak 1980 és 2010 között készültek.

2020. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek egy részét ismertem, én olyasmikre gondolok, amik nem egy női főszereplő körül forognak, hanem az a tipikus csajozós történet.
2020. júl. 7. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 10 év meghatározó filmjei a képregény filmek voltak.

Minden kornak megvan a maga ideje. Mindig vannak hasonló filmek, csak már egy mostani tini vígjáték mint mondjuk 20 évvel ezelőtt.

Legutóbb a Jexi-t láttam. Ott ha úgy vesszük a női főszereplő maga a telefon, azaz Jexi.

De ajanlom a

Könnyű nyőcske

Juno

Tizenhárom

2020. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!