Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Online sorozatok idegesítő...

Online sorozatok idegesítő reklámok?

Figyelt kérdés

Milyért van az hogyha meg szeretnék nézni egy sorozatot online a netről 99%ban csak felugró reklámokat kapok. Mindenféle hülyeségek. "Nem győzök x elni!

Iszonyatosan agresszívek lettek ezek a reklámok manapság.

Szét tol az ideg mikor a 26, ik helyről próbalok valamit nézni de és küzdök ezekkel a rohadásokkal!

Meg a sok felugróablakos toplesz es kamunők marketing chetek amikről mindenki tudja a világon hogy kamu.

Nem értem ki dől be neki??

"Sajnos a notbookom most szervízbe van tv-t hasonló okok miatt nem nézek mert ott csak a covidriogatás folyik.


Meg akartam nézni az Archer sorozatot, mert sokan mondják hogy bulgáris kissé de amúgy szórakoztató.


Telefonon hol tudok online vígjátékokat és sorozatokat megnézni ennyi reklámőrület nélkül?



#sorozat #reklám #zaklatás #Zaklató reklámok
2021. márc. 23. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Értelmes oldalon kéne nézni...


[link]

[link]

[link]

2021. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Vannak reklámblokkolók,azok néha segítenek:)
2021. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valami kevésbé fizetős?

"amúgy azon vagyok mérges hogy nehogy már nekem kelljen azért fizetni azért hogy ne zaklassanak a reklámok?!?

2021. márc. 23. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
En a netflixet tudom ajanlani. Igaz, hogy nem ingyenes, de nem durvan draga. Vagy torrent oldalakat, ahol le lehet tolteni mindent reklammentesen.
2021. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!