Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbi 5 filmet összesen/át...

Az alábbi 5 filmet összesen/átlagolva hányasra értékelitek?

Figyelt kérdés

Tőrbe ejtve

Fogságban

Aljas nyolcas

Wind River

Keresés



2021. márc. 23. 19:24
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4 vagy az alatt
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát jó szar az ízlése néhány embernek ha ezeket a filmeket 4 alattira értékelt. Erős a gyanúm hogy mégcsak nem is látták egyiket sem
2021. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Trollok gondolom... Mármint nekem nincs azzal bajom, ha valakinek nem tetszik az, ami nekem igen, de szerintem sem 4 vagy az alattiak. Na mindegy, arra jó volt, hogy rájöjjek, kicsit felesleges egy ilyen érdeklődő kérdést feltenni.
2021. márc. 23. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Tőrbe ejtve

Már 3x láttam. Izgalmas. Érdekes. Ügyes. Végig leköti a figyelmet. Klasszikus nyomozós film. Snittek kellően hosszúak, motivációja mindenkinek megvan, a család egyik tagja sem bízik a másikban. Pénzéhesség klisé. A színészek kiválóak.

Mindenkinek csaj ajánlani tudom.

8 sakkfigura a 10ből


Fogságban

nem láttam


Aljas nyolcas

Kissé vontatott, western hangulatú, helyzetkomikumra és popkultúr-referenciákra építő film, amit legfeljebb 2x néznék meg. Először érdekes volt, másodszorra az összes referenciát kigyűjteném, amit ismerek. Néhány snitten kívül felejthető, de egyenek jó volt. A képek szépek, vágás jó, színészek észvesztően jól játszanak, bakik zseniálisak és az, hogy a rendező bennhagyta a filmben ezeket szintén. Azért a pazarlásért kár benne, kicsit lehúzza a filmet, akár egy Top Gear rész is lehetne, azok is pazarlás kultúrájából lettek gazdagok.

7 budin fagyott hulla a 10ből


Gyilkos nyomon

Nem láttam, de felkeltette az érdeklődésem.


Keresés

Ügyes. Maga a képalkotási technika zseniális, ahogy kivitelezték. Korszakalkotó. Sőt! Black Mirror rész is lehetne. Színészek néhol erőltetetten viselkednek, de igazán nem zavaró. A történet egyszerű, a nyomozás nem túl rafkós. Az egészet kamera használat dobja fel.

Egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

7 szelfi kamera a 10ből.

2021. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szubjektiv, mindenkinek mas jon be.


Mindegyiket lattam, az en izlesem szerint:


Kereses - 10/10 - Szuper film


Fogsagban & Wind River - ''elmegy'' kategoria, tehat egyszer nezheto, mely nyomokat nem hagyott bennem, es nem biztos, hogy ujraneznem


Torbe ejtve & Aljas nyolcas - 0/10 - Nezhetetlen kategoria


Ha a Kereses bejott, tudom ajanlani ugyanattol a rendezotol ezt a filmet:

[link]

2021. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az 5-ből csak kettőt láttam, de azok nagyon jók (Tőrbe ejtve, Wind River), ha a maradék három is olyan jó vagy legalább hasonlóan, akkor simán 9/10.
2021. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a lényege, hogy szubjektív! :)
2021. márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyilkos nyomon - Ezt érdemes volt megnézni! Köszi.
2021. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tőrbe ejtve: 10/7

Korrekt kis krimi, nálam egyedül a hányós rész miatt bukott egy pontot.


Fogságban: 10/8

Ellentétben a többséggel, én még nem igazán dobtam hátra magam Villeneuve filmtől, ez egy fokkal jobban sikerült a többinél, meg hát ugye benne van Jake Gyllenhaal, akivel minden film egy kicsit jobb lesz.


Aljas nyolcas: 10/9

Tarantino a kedvenc rendezőm és minden filmjét nagyon bírom. Ez az egyik kedvencem tőle, talán már csak amiatt is, mert ezt a filmjét láttam először moziban. De önmagában is remek film, mind krimiként, mind westernként. A színészgárda pazar, Morricone zenéje sosem okoz csalódást, illetve a látvány is gyönyörű.


Wind River: 10/8

Ezzel a filmmel bajban vagyok, mert talán nem 9-es, de egy sima 8-asnál azért jobb. Elképesztő látványvilág, jól rendezett, hiteles akció-, illetve kőkemény drámajelenetek. Illetve a "Snow Wolf" című zenéje is remek.


Keresés: 10/8

Rendkívül érdekesen megvalósított krimi. A történet talán kicsit klisés, de itt legalább egy új stílusban mutatták be.


Így nálam az átlag 10/8.0

2021. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak az első hármat láttam…


Nálam:


Tőrbe ejtve 10/7

Fogságban 10/8

Aljas nyolcas 10/8


Mivel ennek az átlaga 7.6, 8 pontra szavaztam…

Az IMDb-n is mindig X,5-től felfelé kerekítek, X,5 alatt pedig lefelé.

Vagyis ha szerintem valami 7,4 akkor 7 pontot adok rá, ha 7,5 vagy afeletti akkor 8 pontot.

2021. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!