Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is jobb egy csomó...

Szerintetek is jobb egy csomó magyar szinkronhang, mint az eredeti színész hangja?

Figyelt kérdés
Pl. Kulka János szerintem sokkal jobb Hugh Laurie-nál, de Robert Downey Jr. magyarhangja is abszolút veri az eredetit. Brad Pitté is. Szerintetek ki még ilyen?
2021. márc. 31. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Kern! Tényleg Kern András! Neki is 100 hangja van. Elképesztő! Ha nyernék a lottón megkérném, olvassa fel a többi Harry Pottert is! Neki adnám a fél nyereményt!
2021. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is az eredeti nyelvet szerettem jobban, de szerintem a trónok harcában például zseniális volt a szinkron. Bertalan Ágnest, és Pikali Gerdán kifejezetten élveztem hallgatni a szerepükben.
2021. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Bertalan Ágnes hangja a Rossz anyákban annyira beütött, hogy azóta sem tudok ettől a szereptől elvonatkoztatni. o.0
2021. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Antoni Hopkins hangja is nagyon rendben van, de Sinkó László a Bárányok hallgatnak filmjében, valami elképesztően jól szinkronizálta.


A nyolcvanas-kilencvenes években szinte csak szinkronos filmek voltak a tévében, moziban.Legalábbis a nagyfilmek

Bruce Willis- Dörner György, Terence Hill- Újréti László, Al Pacino- Végvári Tamás, Luis de Funes-Balázs Péter, esetleg Hauman Péter. STB.

És bár szinkronizálták őket mások is, és az eredeti hangjukkal sincs baj, nekem így az "igazi".

2021. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az a csoda, hogy vannak filmek, amik jobban szinkronnal, mint eredeti hanggal.

Pl Ford Fairlane; Az Őslakó

2021. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

12: Hát, én a Trónok Harcának szinkronját mindennek mondanám, csak zseniálisnak nem... egyszer-kétszer belehallgattam. Iszonyú modoros, ahogy próbálnak régiesen beszélni a névelők elhagyásával meg az "atyám" szó használatával meg hasonlókkal. Nem is beszélve az ilyen gyöngyszemekről: https://www.youtube.com/watch?v=87jqyiNgw0I


Walder-ház :D

2021. ápr. 3. 15:08
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Cameron Diaz : Fűr Anikó

Angelina Jolie : Orosz Helga

2021. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

Alkonyat-filmek. A főszereplő páros rengeteg jelölést kapott a különböző részekért az Arany Málna-díjra, mint legrosszabb színészek.

Magyar szinkronnal Kristen Stewart kimondottan jó, és Robert Pattinson se olyan szörnyű.

2021. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem még a “the 100” című sorozatban sem rossz a szinkron.
2021. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Fűr Anikó <3 !!!
2021. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!