Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta esetleg az Umbre -...

Aki látta esetleg az Umbre - Az árnyak című román sorozatot, tényleg csak 3 évadra terveztek, ennyi vége? Ekkora bullshit semmitmondó befejezést még életemben nem láttam, szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Nem írnak kaszáról, és mivel a 3 évadot is 5 év alatt adták le, még lehet hogy lesz folytatása.


(amúgy a legtöbb sorozatot azelőtt kaszálják hogy meg tudnák írni a befejezést, emiatt az utolsó rész nyitott vagy új szálat próbál nyitni a folytatáshoz - amit nem kapnak meg a következő évben, így utólag már módosítani sem tudják azt)

2021. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nekem is befejezetlennek tűnt az egész ha tényleg csak 3 évadra tervezték. Amúgy román oldalakon nem látok róla semmit hogy lesz-e folytatás egyáltalán. Pedig jó kis sorozat volt, bár voltak benne olyan részek, jelenetek amiket nem értettem hogy miért is volt úgy. Az Aranyélethez hasonlították sokan, de szerintem azért azt nem előzte le, jobban meg volt csinálva.
2022. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!