Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől ennyire népszerű a BTS?...

Mitől ennyire népszerű a BTS? Meg úgy általában a K-pop? Nekem ugyanolyan semmitmondó mint bármilyen más popzene, de még csak nem is értem, mert koreaiul van.

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 11:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Most a k-pop a menő, de egyszer ez is tovaszáll majd, mindig más lesz a menő. Engem nem zavar, hogy ezt hallgatják diák társaim, én nem szeretem és ennyi. Mindig lesz valamit imádni, anno a Beatles volt ilyen, és őket miért szerették? Mindig van kit szeretni/utálni. Ha nem tetszik, csak ne foglalkozz vele
2020. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Jó a PR-juk. Minden termék, szolgáltatás rendelkezik BTS tematikával, így lehet őket aktívan nyomatni. Itt már a zenei alaptudás stb. nem nyom annyit a latba, inkább az eladhatóság a fontos.
2020. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Kelet-Ázsia hatása egyre erősebb lesz, eddig Amerika és Anglia volt a mérvadó. Ez lassan áttolódik Kínára, Japánra és Dél-Koreára. Meg lehet nézni, hogy kik fektetnek be jelenleg legtöbbet hazánkba. Ez még csak a kezdet jelenleg...
2020. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Mindenek előtt szeretném elmondani, hogy a következő dolgokat nem én találtam ki, tehát kérem ne engem gyertek ócsárolni kpoperek, hanem ha nagyon muszjá, mondjuk a nővérem tanárait az egyetemen :DD



Nos figyelj!


A kpop= pop zene koreai szöveggel, tehát nyilvánvaló, hogy ugyanolyan semmitmondó, mint a pop.


Egyszerűen annyi az oka, hogy a kiskamaszor az élet azon szakasza, mikor a rajongás a hormonok tombolása miatt lehetséges.

A BTS tagjai meg helyes, fiatal fiúcskák, miért ne rajonganának értük a kamasz lányok?


+ plusz tényleg popot játszanak, amit az egyik tanárom csak úgy fogalmazott meg, mint a műfaj amit mindenki képes befogadni. :DDD És mivel tudjuk, hogy a földön sajnos nem a kifejezetten intelligens emberek vannak többségben, nyílván a pop lesz népszerű és nem mondjuk a komolyzene.


Természetesen ez nem azt jelenti, hogy aki popot is hallgat az tuti hülye, csupán annyit jelent, hogy a pop zenék (populáris=népszerű, mindenki számára gyártott) mivel mindenkinek szólnak, nem lehetnek túlságosan értelmes, komoly, mély dolgok, mert akkor csomóan nem fognák fel, nem hallgatnák őket, a céle pedig nem feltétlenül az, hogy az értelmes rétegnek csináljanak zenét, hanem, hogy minél több ember szeresse, és hallgassa...



Szóval kicsit kaotikusan, de szerintem megválaszoltam a kérdésedetet :DDDDD

2020. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
En ennyit tudok mondani. Mert nekik ez tetszik. Engem a BTS-ben, az fogott meg, hogy milyen oda adassal dolgoznak a sikerert, es hogy mennyit szenvedtek erte. Meg a zeneik dalszovegei is, motivalnak a mindennapokra. Es ahogy az elottem, levok is mondtak, mindig van valami ami a tobbsegnek tetszik, most ok azok. Es meg is ertem miert. Es, hogy mit szeretnek ennyien a k-popban? Ugyan ennyien szeretik a pop zenet is, sot, en tobb Ariana, vagy shawn mendes, rajongot lataok manapsag. Talan sokan azert szeretik, mert a k-pop is pop zene sokkal szinesebb aga. A video klippeknek, tortenete van, minden zenehez tartozik tanc, amit mi kpopperek eloszeretettel tanulunk. Az idolok kedvesek a rajongojikkal, es sokaknak ez egy tampont, az eletben. Haza jonni faradtan, szomoruan a sulibol, aztan ki kapcsolni, es elmerulni egy jo fanfictionban, a kedvenc zenenkben. Vagy ha szomoruak vagyunk, a funny momentekben, a kedvenc csapatainkal. Es ahogy az elottem levok mondtak, ez is ugyan ugy pop zene, konnyu befogadni, ezert ilyen nepszeru a k-pop. Ez csak az en velemenyem, nem kell letamadni stb.. Ha ki akarod egesziteni, akkor azt pliz kulturaktan tedd..
2020. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
elozo vagyok^^ Es meg azzal egeszitenem ki, hogy mostansag, sok lett a divat rajongo. Akik csak a tobbseg utan mennek. Es nem tudnak esz erveket mondani, csak boldog boldogtalant letamadnak, hogy TE MIERT NEM SZERETED OKET??? CSAK RAJUK KELL NEZNI, HAT NEM ARIK??? En par ev alatt megtanultam, hogy mindenkinek mas a zenei izlese, es nem mindenki szeretheti a k-popot. De aki azert bunkoskodik, mert valaki "azokat a bu.zi kinaiakat szereti!!!"(mert vannak ilyenek is) Azok neha toxikabbak mint egyes fanok.. De persze ilyenekbol kevesebb van.
2020. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

első azért ne keverd őket össze a beatles-el akik az egyik legminőségibb zenét adták akiknek igazi tehetségük volt nem pedig előre legyártott tucatjával közönségesebbnél közönségesebb idolok... ettől függetlenül van egy két jó kpop szám de ennyi nem össze keverendő az igazi tehetséggel és zenével

amúgy azért ilyen népszerű mert dollár milliárdokat költenek a reklámra!

egy mv-re is kb 50-100 milliót költenek na most ez nyugaton hol van? nem igen... főleg nem átlagban! a reklám meg megint hatalmas!

2020. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Nagyrészt divat nem több. Ahogy minden korszaknak megvan az adott divatja főleg a tizenéves lányok körében, most épp ez az aktuális, ahogy előtte pl az emo pár évig.
2020. nov. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
5-6-os: Elfogadom hogy szereted de egy olyan műfaj esetében odaadásról beszélni, akiknél a kiadó/tulajdonosi réteg az irányító nehézkes. A kpop az egyik legkizsigerelőbb zenei műfaj az alkotókra nézve.
2020. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos tudom. Es az idolok, ha akarnanak, sem tudnanak kiszallmi ebbol. Mikor meg kis gyakornokok voltak, mar akkor is szinte targy kent hasznaltak oket. Es igaz mindent megkaptak, de ha ki akartak volna szallni, az osszes penzt rajuk perelik. Ami khm..eleg sok. Es tudom min mennek keresztul, teljes szivembol sajnalom oket. De en akkor is szeretem ezt a mufajt. Es tamogatom a kedvenc egyutteseim, mert szeretem oket. Es egyaltalan nincs renben, hogy nem is veszik oket ember szamba, nem lehet rendes eletuk. Es igy is azt jatszak, hogy boldogak. Ahogy Namjoon is megmondta, "Ha nevetunk az Army-k is nevetnek velunk, ha sirunk, ok is sirnak, ezert megprobalunk a leheto legtobbet mosolyogni, hogy ok is boldogak legyenek" Nem pontos idezet, de a lenyege ez volt. Es elfogadom ha, valaki nem szereti a mufajt, de akkor mindenki csak probalja meg azt is elfogadni, hogy vannak olyan emberek akik szeretik, minden sotetsegevel egyutt. Jaajj, es a kerdezonek, fent vannak a youtube-on magyar szoveggel a zenek, csak ird be a dalt, es azt, hogy hun sub, es mar is erted^^
2020. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!