Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Loki örökre meghal a végtelen...

Loki örökre meghal a végtelen háborúban a marvel filmekben?

Figyelt kérdés
Sziasztok most nézem végig a sorozatot de nagyon érdekel és nembírom ki, hogy ne tudjam loki megal örökre vagy visszatér? Mert úgy tudoma végtelen háborúban meghal de ugye további filmekbe ugye visszatér?

2021. ápr. 9. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt.
2021. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A végtelen háborúban véglegesen meghalt. Ott nem szórakozott, mint régebben.

Viszont a 2012-es Loki elment a Tesseractal, így jön a sorozat. Az, hogy őt odateszik e a fő idősíkra, azt nem tudni (bár szerintem igen). De az eredeti Loki, az halott.

2021. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meghalt.
2021. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy Loki, aki tényleg végleg meghalt.

Viszont ugyanabban a filmben a múltbéli Loki meg elszökött a legelső Bosszúállók film idején, így még visszatérhet. (Lesz is belőle sorozat, ill. ki tudja még miben bukkan fel majd.)

2021. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neee ez komoooly??véglegesen melyik részben? nem hiszem el :C
2021. ápr. 9. 16:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Végtelen háború.
2021. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad végignézted.
2021. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgytűnik mégse
2021. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha esetleg vki. új fan vagy csak most olvassa ezt a kérdést akkor szeretném elmondani,hogy elméletileg egyáltalán nem halt meg Loki. Rengeteg olyan cikket láttam,hogy mivel a Tesseracttal lelépett ezért még Thanosszal sem találkozott. Olyat is olvastam, hogy csak a mása lett megölve. De ezek még mindig feltételezések. Örüljünk annak,hogy lesz egy sorozat róla ahol még láthatjuk magát a színészt is--> jó hír (sztem)

Úgyhogy nem kell aggódni, jó lesz......a folytatás....bármilyen is lesz.

2021. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!