Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Vörös Pont filmet,...

Aki látta a Vörös Pont filmet, ti azután is sajnáltátok őket miután megtudtuk, hogy mit követtek el?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 22:59
 1/4 qborka ***** válasza:

Nem is jutott eszembe, hogy sajnáljam őket. Engem lenyűgözött a film, mint általában a skandináv filmek :)

Kapsz , amit adsz - így működik az élet, akár akarjuk, akár nem.(Nem egy életünk van.)

2021. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most, hogy rávilágítottál rémlik, hogy láttam már skandináv filmet és az is elég jó volt. Tudnál hasonlóakat mondani?
2021. ápr. 11. 20:40
 3/4 qborka ***** válasza:
örömmel:A keresztút, Az örvény (sorozat 1985), A Q ügyosztály filmek, Ádám almái, Az eltűnés sorrendjében, Zöld hentesek. a tetovált lány sorozat (nekem csak az első 3 rész tetszett), A hó hatalma, Vérvonal, Dominó,ezek mind északi filmek, nekem nagyon tetszenek, tartalmilag nem épp olyanok, mint a Vörös Pont, de izgalmasak.
2021. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!