Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix. Ha előfizetek rá,...

Netflix. Ha előfizetek rá, akkor az összes létező filmet elérem ott? Illetve, előfizetősként, mindegyik filmet megnézhetem? Vagy külön meg kell venni a filmeket?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Van olyan is, hogy évente kell fizetnem rá?
2021. ápr. 13. 10:39
 1/5 anonim válasza:
Csak azokat a filmeket éred el amik fent vannak ott, és sok film és sorozat csak angol, német, ritkán francia nyelven érhető el (magyar felirattal), szóval jó ha ezt tudod mielőtt előfizetsz. Persze van sok magyar szinkronos is, és nem kell külön megvenni a filmeket, minden ami fent van Netflixen azt nézheted. Nem tudsz egész évre fizetni, mindenképp csak havonta lehet(legalábbis én nem tudok róla, hogy lehetne éves díjat fizetni), az alap díjcsomag 2490 FT, szerintem kezdésnek elég az, ha csak ki szeretnéd próbálni.
2021. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem pont az kell, hogy feliratos legyen. Mindegyik film magyar feliratos?
2021. ápr. 13. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól emlékszem azt is belehet állítani, hogy milyen nyelven legyen a felirat.
2021. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a régiódban elérhető tartalmat látod, nem a teljes kínálatot.
2021. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajna nincs mindenhez magyar felirat
2021. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!