Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen volt a legnagyobb...

Milyen volt a legnagyobb mozis élményed?

Figyelt kérdés
Közrejátszhatott akár a film, akár a többi néző vagy bármi ebben az élményben. Egy olyan élmény, amit nem tudsz elfelejteni. Volt ilyen?

2021. ápr. 14. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először mentünk IMAX-be. Lenyűgözött a hatalmas vászon :) A Hobbit első részét néztük.
2021. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apróbb élményeim vannak.


Pl amikor a mellettem ülő kb 50 körüli férfi szinte végigsírta az egész Bohemian rhapsody-t.


Amikor én sírtam el magam egy bizonyos film végén és felkapcsolódtak a lámpák és nem győztem törölni a könnyeim, de szerencsére csak hárman voltunk a teremben. :D


Illetve, amikor az Élősködőket teljesen egyedül néztem, mert nem volt senki más. Az is vicces volt. :)


De ilyen nagy élményem nem volt.

2021. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elhagyatatott kis öreg moziban

Stars Wars 3. csak mi voltunk rajta családdal és el nem felejtem a gépkezelőt, aki rossz szemmel nézett ránk, mer dolga lett. kölyökként így is legjobb élmény marad 2005ből

2021. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem amikor láttam a Bosszúállók Végjátékot. nagyon vártam magát a filmet (marvel rajongó vagyok) és sikerült pár nappal a megjelenés után megnézni. ráadásul a vége nagyon izgalmas volt.
2021. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, eszembe jutott még néhány azóta:

- volt egy nyeremény jegyem az egyik CC moziba, ahol délelőtti első vetítésre mentünk és csak ketten voltunk az egész teremben a Párommal :)

- Az egyetlen film, amit kétszer is megnéztünk moziban: Agymanók

- Amikor a Legendás Állatok és megfigyelésük filmeknek ment az előzetese, mindig erősen befogtam a fülem és becsuktam a szemem, hogy véletlenül se lássak/halljak egy filmkockát se, hogy majd amikor a filmet nézzük annál nagyobb élmény legyen :D Párszor biztos hülyének néztek mikor ezt látták :D :D

2021. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!