Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt már olyan, hogy besokallt...

Volt már olyan, hogy besokalltál, hogy eleged lett egy időre a sorozatokból? Mi történt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan még nem volt, hogy besokalltam, de olyan volt már, hogy azt vettem észre, hogy túl sok idő megy el sorozatokra, emiatt szándékosan nem néztem hónapokig. Addig inkább csak filmeztem.


Bár olyan már volt, hogy egy sorozatot untam, de nem hagytam abba, mert szeretem végignézni őket. Az mondjuk kissé szenvedős volt, de nem ment el a kedvem a sorozatoktól azoknál sem.

2021. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4-5 évadnyi sorozat után mindig elég. Egyszerűen túl sok a filler jelenet az összesben, muszáj utána pár hétig/hónapig filmeznem
2021. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
+ nem egy sorozattal voltam úgy, hogy vártam nagyon a kövi évadot, de majdnem egy év múlva jött, majd amikor végre elkezdhettem nézni, 10 perc után úgy voltam vele, hogy hogyan tudtam ezt a sz_rt nézni eddig. "Átvernek" a sorozatok, ha sokáig nézed őket, megszereted a karaktereket, behúz a hangulat, tudni akarod a sztori végét, közben meg észre sem veszed, hogy technikailag/minőségileg egy nulla valamit nézel
2021. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az történt hogy több sorozat is fantasztikusan kezdődött, a második felére pedig egy rakás abszolút minősíthetetlen nonszensz lett a sztori mert elkezdtek ideológiákat lenyomni a néző torkán szórakoztatás helyett (vagy csak mert abszolút lövésük se volt az íróknak hogy hova tart az egész történet, de a nézettséget generálni akarták mindenféle rejtélyekkel amikre aztán nem is kaptunk választ kedves LOST...).
2021. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!