Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Normális egy sorozat miatt...

Normális egy sorozat miatt így érezni?

Figyelt kérdés

Tegnap befejeztem a kedvenc sorozatomat. Utána félóráig bőgtem, nem tudtam abbahagyni. Azóta is szomorú és depressziós vagyok egy kicsit, nincs kedvem semmihez, lehangolt vagyok, rossz a kedvem. Úgy érzem mintha kitéptek volna egy darabot a szívemből. Nekem nagyon kevés sorozat nyeri el igazán a tetszésemet, de ami megtetszik azt nagyon megszeretem és hozzám nő.


Normális így érezni, ha befejezed azt a sorozatot amiért teljesem oda voltál, és minden percét élvezted, a nehéz időkben értelmet adott az életednek vagy pszichiátriai eset vagyok?



2021. ápr. 18. 17:16
 1/8 anonim válasza:
85%
Igen, normális :D
2021. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Normális.

2 sorozatnál voltam hasonlóan én is. Egynél volt nagyon nagyon erős üresség, amit aztán hamar újra is néztem.

2021. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ismerős érzés. 😅 Szerintem teljesen normális.

Megkérdezhetem, melyik sorozatot nézted?

2021. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Én is szomorú szoktam lenni, amikor a sorozatnak, amit nézek, már az utolsó rész utolsó jeleneteit nézem.

De nálam ez egy-két nap, és visszanyerem a kedvemet, és minden megy tovább a régi kerékvágásban!

2021. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-asnak, a Shamelesst.


Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam, hogy nem vagyok bolond akkor. :D

2021. ápr. 18. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy az, ne aggódj!


Ha nézel egy sorozatot (Főleg ha egy jó hosszú sorozatot), akkor az egy idő után "Az életed részévé válik", és megszokás lesz abból, hogy nézed ezt a sorozatot.

És mivel a sorozat végetért, neked is szakítanod kell ezzel a megszokással, és így az életedből eltávozik a sorozat.


Szerencsére a sorozatok nem élőlények, és az eltávozásuk esetén könnyen pótolhatóak egy másikkal! :)

2021. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt 8 hónapig néztem, ilyen hosszú ideig még nem néztem egy sorozatot sem, mert eddig csak olyanokat néztem amiket már befejeztek, azokat meg (még ha hosszúak is voltak) 2-3 hónap alatt kivégeztem.
2021. ápr. 18. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális dolog. Űrt hagy maga után.
2021. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!