Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes tovább neznem a...

Sansastarkk kérdése:

Érdemes tovább neznem a Miraculous sorozatot?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek! IMÁDOM!

Csak most befejeztem a 2.évadot és ez most jól ért véget, viszont csomó youtube vidit néztem és félek attól, hogy a folytatás nagyon fájdalmas lesz :(

Ezért kérnék segítseget attól, aki tudja milyen. Mert így most "boldog tudatlanságban" érzem magam és lehet, hogy inkább kivárnám amíg kijön a 4.évad.

Köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 18. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne fájdalmas? :D

Szerintem a 3.évadra már nagyon-nagyon jó volt, és egyre jobb lesz. Sok emlékezetes epizódja van amiket bármikor újra tudnék nézni.

2021. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem "fájdalmas". Kb ugyanolyan, mint a 2. évad, van benne pár új elem (több kwami, sentimonster), de a történet- és karakterfejlődés minimális. Vannak jobb részek (pl. Oblivio, Startrain), vannak rosszabbak.


Amúgy attól is függ, hogy mit vársz az évadtól. Nekem pl. nem nagyon tetszett a 3. évad, mert Cat Noir fan vagyok, és a 3. évadban CN nagyon háttérbe szorult.


Amúgy nézd meg a New York epizódot is, az fantasztikus.

2021. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A részek jók, a történetben is van némi fejlődés.

Most jönnek ki a 4. évad részei, azt írták, hogy néhány rész után megszakítják és ősszel folytatják, de akkor azonnal jön az 5. évad is.

Épp a legújabb vége volt végre érdekes, lehet most adnak le pár érdektelent és akkor őszig kell várni. Ennyi a fájdalmas. :D


Szegény Macska, a Shanghaiban is röviden elintézték. Megérdemelne már valamit.

2021. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra csak a Cat Blanc volt fájdalmas, mert akkora hülyeség volt. A többi rész jó, különösen az Oblivio. Nyugodtan nézd végig! :)
2021. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem volt rossz a Cat Blanc de már a könyökömön jön ki mert a gyerek nem érti és 100x láttam.

Bonyolult, több idősíkon játszódik és több Marinette van benne.


Ami nekem eszembe jutott róla


-!!!SPOILER!!! -


miért nem dobta le a csengőt, tagadta meg Halálfejet? Chloé meg tudta tenni. A legújabban Alya is.

Jó, nem volt túl jó passzban, de akkor Katica miért nem tépte le róla?

2021. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5/5: Katica valószínűleg azért nem tépte le róla, mert egyrészt Halálfej simán megakadályozta volna, mivel ott volt közvetlen mellettük. Másrészt pedig szerintem le volt sokkolva, megtudta, hogy a szerelme a szuperhős társa, megtudta, hogy ki Halálfej, aki a szerelme apja. Ennyi információ után én is csak álltam volna, mint a kuka, és nem tudtam volna mit csináljak... Fekete Macska pedig azért nem dobta le a csengőt, mert Halálfej az anyja emlékét felidézve vezette meg őt, és zavarta össze, hogy az a legjobb, ha ellenszegül Katicának, így ha megszerzi a talizmánját,megmenthetik az édesanyját.
2021. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!