Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van kultusza a Bud Spencer filmeknek amikor pocsék filmek, és a színész sem volt valami tehetséges (isten nyugasztalja)?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:

Nehogy már én legyek a sznob azért mert leírtam, hogy nekem mi a jó film, miután megkérdezték...


Direkt írtam, hogy nem csak ezeket tartom jónak.

Pont ezért írtam pontokkal rangsort, hogy lássátok kb.


Az eredeti kérdésbe nem véletlenül nem írtam semmi ilyet...


Viszont továbbra sem szubjektív, hogy mi a jó és mi a rossz.


Ha ez így lenne, akkor mi szükség lenne egyetemi oktatásra?

2021. ápr. 28. 18:33
 22/64 A kérdező kommentje:

Számomra nem egyértelmű, hogy mi a jó a Bud Spencer filmekben.

Őszintén nem tudom...


Mitől ilyen szent és sérthetetlen?


Én még etikátlannak is tartom, hogy rendszeresen ugyanazt adták el...

2021. ápr. 28. 18:37
 23/64 anonim ***** válasza:
90%

"Viszont továbbra sem szubjektív, hogy mi a jó és mi a rossz."

Dehogynem. Attól még, hogy vannak szélsőséges esetek, amikor valami egyértelműen rossz vagy jó, az esetek többségében ez kizárólag szubjektív értékítélet kérdése.

2021. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy nem is akarod megérteni. Te eldöntötted, hogy szar, ezt nyíltan vállalod is, leírtad és ebből nem engedsz.


Nem, nem sérthetetlen, ha neked nem tetszik akkor nem tetszik, engem nem zavar. Épp ezért írjuk, hogy ez ízlés kérdése.


Ha a te stílusodban írnék, azt írnám, hogy nekem a 2001 Űrodüsszeia vagy az Aranypolgár nem tetszik, mert egy rakás szar. De nem ezt írom. Ahogy a Bud Spencer filmek sem szarok egytől egyig, mert TE nem szereted. Az csak egy vélemény, nem egyetemes igazság, ezt nem fogod fel.

2021. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem kell rajtuk gondolkodni, hanem leülök, megnézem, vigyorgok és ennyi. Kikapcsol, szórakoztat.


Ha neked nem tetszik, ne nézd.

2021. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
92%

Ez a TE véleményed, de az meg kit érdekel.


A vélemény olyan mint a sgglyuk ;)

2021. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
82%
Az egyik ismerősöm azért szereti állandóan ujranezni a filmjeit mert azon röhög közben hogy milyen ostoba poénok vannak benne.
2021. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
81%

Irónia:

23-as választ eddig 4-en hasznosnak 1 nem hasznosnak találta. Ezzel is bizonyítva az állítását, miszerint ez szubjektív.

2021. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
80%

Mi a jó abban, hogy hülye kérdésekre fecséreled az idődet, aminél a neked nem tetsző válaszokat úgyse fogsz elfogadni?

Én magasról fosok rá, szerinted vagy a kritikusok szerint mi a jó film. Nagyon sok film meg sorozat volt és van is, amit a kritikusok például agyba-főbe lehúztak, aztán végül mégis sikeres lett.

Másik véglet mikor olyan filmeknek adnak díjakat, amiknél még hónapokig múlva is magyarázkodniuk kell, hogy miért éppen ők nyerték, mikor akiknek készülnének a filmek, a nézőknek egyáltalán nem tetszett.

Na, pont ezért tojok én mások véleményére.

2021. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
84%
Arra jó, hogy provokál és így nem unatkozik. #entp / #intp_online
2021. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!